Попереду фінал

Спорт 20-бер, 2008, 13:489 prov 1 174
У своїй групі рівняни останніми завершили першу частину. У суботу наша команда на виїзді розгромила ”Імпульс” з Шостки — 8:1 (1:1). Лише в першому таймі була боротьба, проте після перерви гості просто познущалися над господарями. Тричі це зробив найкращий бомбардир першості Володимир Сондак (32, 36 та 40 хвилини), двічі Олександр Басіч (24, 36), та по разу Едуард Петрик (6), Вадим Жак (23) та Роман Волох (31).
У підсумку рівняни посіли друге місце (11 перемог, три поразки) — 33 очки. Забито 82 голи, а пропущено — 35. На одне очко більше в іллічівського ”Іллічівця”. На третьому місці чернівецький ”Меркурій” — 26 пунктів. Володимир Сондак став кращим бомбардиром — 26 голів у 14 поєдинках.
Перший матч фінальної частини підопічні Юрія Баховського проведуть вдома у суботу проти ”ЗБК-5”. Початок о 15 годині.