Перше коло завершили лідерами

Спорт 27-гру, 2007, 18:379 prov 1 659
Міні-футбол

Гості з перших хвилин запропонували супернику швидкісний футбол. До цього ”каменярі” не були готові і вже на дев’ятій хвилині поступалися 0:2. На п’ятій хвилині відзначився кращий бомбардир чемпіонату Володимир Сондак, а через чотири подвоїв рахунок Едуард Петрик. Потім була черга Вадима Жака, який упродовж п’яти хвилин ”оформив” дубль (15 та 20). У цей проміжок господарі змогли сквитати один м’яч. Проте завершення першого тайму було за рівнянами. Рома Волох (19 хвилина) довів рахунок до 5:1. Після перерви гості дещо збавили оберти і дозволили дрогобицьким футболістам забити два м’ячі. Щоправда, підопічні Юрія Баховського ”відгрузили” чотири. Забивши два голи (27 та 31 хвилини), Роман Волох оформив хет-трик. Ще два м’ячі на рахунку Павла Дармовіса (23) та Вадима Басюка (32).

Результати решти ігор: ”Імпульс” (Шостка) — ”Меркурій-ЧТЕІ” (Чернівці) — 3:3, ”Фортеця” (Кам’янець-Подільський) — ”Іллічівець” (Іллічівськ) — 9:6. У списку бомбардирів впевнено лідирує рівнянин Володимир Сондак — 15 голів. На три менше в іншого представника МФК ”Рівне” — Вадима Жак. МФК ”Рівне” скористався осічкою ”Іллічівця” і захопив лідерство у західній групі. Рівняни з 18 очками очолили турнірну таблицю. На два менше в іллічівських футболістів і 14 у доробку чернівчан. Наступний тур відбудеться 12 січня. МФК ”Рівне” прийматиме дрогобицький ”Каменяр”.