Гра за правилами господарів

Спорт 03-кві, 2008, 10:169 prov 1 135
Початок розгрому рівняни зробили у першому таймі, коли у ворота гостей влетіло три ”сухих” м’ячі. Вже на десятій хвилині перший гол забив Дмитро Жовтун. Через три хвилини капітан команди Роман Волох його подвоїв. Володимир Сондак на останній хвилині встановив остаточний рахунок першого тайму.
Після перерви підопічні Юрія Баховського не зупинилися на досягнутому. Впродовж п’яти хвилин у ворота ”Дніпра-ШВСМ” влетіло ще чотири м’ячі. Забивши два м’ячі на 27 та 31 хвилинах, Роман Волох оформив хет-трик і захопив лідерство серед бомбардирів у фінальній частині — п’ять голів у двох поєдинках. Не відстали від капітана Олександр Басіч (28) та Богдан Савчук (29). Рівняни могли забити ще, але на 33 хвилині Олександр Басіч отримав червону картку за фол останньої надії і був вилучений з майданчика. Граючи в більшості, дніпропетровці через хвилину сквитали один м’яч. Рівняни чогось занервували і дозволили гостям ще двічі відзначитися. В час, що залишився до завершення матчу, господарі не дозволили більше відзначитися дніпропетровцям і здобули чергову перемогу — 7:3.
Юрій Баховський, головний тренер МФК ”Рівне”:
— Ми добре провели перший тайм. Вигравали 3:0, довели до 7:0 і трішки розслабилися. ”Дніпро” — хороша команда, але ми зіграли краще. Ми нав’язали супернику свою гру і не дозволили їм зіграти так, як вони можуть.
Виграш дозволив МФК ”Рівне” піднятися на друге місце — 12 пунктів. Лідирує у турнірній таблиці іллічівський ”Іллічівець” — 14 очок. На третьому — ”ЗБК-5” — 11.
Результати решти ігор: ”ЗБК-5” — ”Іллічівець” — 4:4, ”Меркурій” — ”ДЮСШ-5” — 0:0.
Наступний поєдинок наша команда проведе 12 квітня на виїзді проти донецького колективу ДЮСШ-5.