Програму мінімум виконали

Спорт 06-бер, 2008, 19:169 prov 1 416
Міні-футбол
Справилися з проміжним завданням футзалісти МФК ”Рівне” на цей сезон. Здобувши у черговому матчі першості України з міні-футболу у першій лізі перемогу над столичною командою ”Київ-Уніспорт” — 3:1 (2:1), підопічні Юрія Баховського забронювали за собою право грати у фінальній частині за місце у вищій лізі.

Матч видався важким для господарів. Гості діяли від захисту і повністю сконцентрувалися на обороні, проводячи швидкі контратаки. За такої тактики важко забити, проте рівняни зробили це вже на другій хвилині. Після розіграшу кутового Роман Волох потужно пробив і на дальній штанзі Вадим Басюк був вправнішим. Через дев’ять хвилин киянин Віктор Цой поновив рівновагу. Підопічні Юрія Баховського посилили натиск і Вадим Басюк оформив дубль — 2:1. Надалі господарі мали можливість збільшити рахунок, проте на останній стадії забракло влучності. Небезпечний момент створили господарі за 4.11 хвилини до завершення першого тайму, коли Едуард Петрик ударом через себе вразив хрестовину воріт киян. Після перерви ситуація на майданчику не змінилася. МФК ”Рівне” атакував, а ”Київ-Уніспорт” захищався і контратакував. За чотири хвилини до завершення матчу Вадим Жак та Роман Волох розіграли нехитру комбінацію і Вадим забив третій гол. Тут столичні футзалісти ”прокинулися”. Гра пішла жвавіше. Проте реальний шанс відзначитися мав Олександр Басіч, який зі своєї половини перекидав м’яч у порожні ворота киян, але не влучив. Фінальний свисток зафіксував рахунок 3:1 на користь господарів і гарантував участь у фінальній частині за право грати у вищій лізі. Юрій Баховський, головний тренер МФК “Рівне”: — Перемога дозволила виконати програму мінімум — потрапити в трійку кращих команд західної групи й отримати путівку до фінальної частини за вихід до вищої ліги. Поєдинок був напружений і нервовий. Суперник нас боявся і діяв від оборони. У деяких моментах гравці діяли не так, як завжди. Можливо, це моя вина. Сьогоднішній інспектор гри є заступником голови федерації міні-футболу України і приїхав переглянути кандидатів у молодіжну збірну. Я зробив помилку, що сказав про це хлопцям, от вони і перехвилювалися. Результати решти ігор: “Меркурій” (Чернівці) — “Кобра” (Бориспіль) — 11:1, “Іллічівець” (Іллічівськ) — “Каменяр” (Дрогобич) — 14:2, “Імпульс” (Шостка) — “Фортеця-КПДУ” (Кам’янець-Подільський) — 3:0. Продовжує лідирувати у групі “Іллічівець” — 34 очки після 14 ігор. На сім менше у МФК “Рівне” після одинадцяти поєдинків, на чотири менше (після дванадцяти матчів) у чернівецького “Меркурія”. Наступну гру МФК “Рівне” провів 5 березня на виїзді у Кам’янець-Подільському проти місцевої “Фортеці”.