Рівне — в лідерах

Спорт 15-лис, 2007, 19:569 prov 1 306
Міні-футбол

Чергову перемогу здобув МФК ”Рівне” в першості України з міні-футболу у першій лізі. У суботу підопічні Юрія Баховського здолали кам’янець-подільську “Фортецю-КПДУ” — 6:3. Щоправда, гості чинили гідний супротив. Особливо на початку другого тайму, коли звели різницю в рахунку до мінімуму.

Початок зустрічі був за рівнянами. Вже на другій хвилині Роман Волох вивів господарів вперед. Володимир Сондак (5 хвилина) та Олександр Басич (13) довели рахунок до 3:0. Здавалося, підопічні Юрія Баховського здобудуть легку чергову перемогу. Після перерви гра МФК ”Рівне” розладналася (рівняни думками вже виграли поєдинок) і футболісти ”Фортеці-КПДУ” змогли скоротили рахунок до одного м’яча. На більше їм не вистачило сил. Зусиллями Павла Дармовіса (38) та Володимир Сондаки (двічі 39) були зняті питання щодо переможця матчу. Гості спромоглися відзначитися ще раз. Юрій Баховський, головний тренер МФК ”Рівне”: — Ця перемога за значістю менш варта, аніж у Кубку над вищолігівським ”Метрополітеном”. Важко було налаштувати гравців на цей поєдинок. Це шапкозакидання дало про себе знати на початку другого тайму. Хлопці розслабилися і зарано повірили у перемогу. Будемо карати за такі дії на майданчику, аби наступного разу це не повторилося. Добре, що зібралися і чудово провели завершення поєдинку. Результати решти ігор: ”Іллічівець” — ”Кобра” — 5:1, ”Каменяр” — ”Імпульс” — 4:4, ”Меркурій-ЧТЕІ” — ”Київ-Уніспорт” — 4:1. Лідирують у змаганнях МФК ”Рівне” та ”Іллічівець” — в трьох іграх набрали по дев’ять пунктів. У понеділок відбулося жеребкування 1/8 Кубку України з міні-футболу, куди пробився МФК ”Рівне”. Черговим суперником нашої команди став дніпропетровський ”Будівел”. Перший матч пройде у Дніпропетровську 15 грудня, а повторний — у Рівному 19 січня 2008 року. Наш суперник у вищій лізі посідає 13 місце серед 15 команд — після семи ігор у ”Будівела” дві перемоги, одна нічия та чотири поразки — сім очок.