Меркурій все далі. І це радує

Спорт 19-кві, 2007, 19:019 prov 1 526
Вже на початку зустрічі Едуард Петрик вивів рівнян вперед. Навіть реалізований пенальті чернівчан не зупинив нашу команду. На останній хвилині першого тайму капітан команди Роман Волох знову вивів вперед МФК “Рівне”.

Після перерви рівняни продовжували домінувати і на третій хвилині тайму Павло Дармовіс робить рахунок 3:1. На 31 хвилині Олександр Басич збільшив відрив до трьох голів — 4:1. Все, на що спромоглися футболісти “Меркурія-ЧТЕІ”, — скоротити рахунок за хвилину до завершення матчу — 2:4.

Ця перемога дозволила підопічним Юрія Баховського піднятися на чисте третє місце (23 очки), яке дозволяє поборотися за право виступати у вищій лізі. Наступну гру МФК ”Рівне” проведе у суботу, 21 квітня. Вдома наша команда прийматиме Житомирський ”Контингент”. Наш суперник має в доробку на одне очко менше і займає четверту сходинку турнірної таблиці. В разі успіху рівняни забезпечать ”бронзу” чемпіонату і візьмуть реванш за поразку у першому колі 3:4.

Лідирує у чемпіонаті одеський ”Локомотив” — 32 очки, на п’ять менше у київського клубу ”Планета-Міст”.

Результати решти ігор: ”Планета-Міст” — ”Локомотив” — 2:2, ”Контингент” — ”Каменяр” — 8:3.