Нічия з лідером

Спорт 01-бер, 2007, 20:019 prov 1 080
Початок був багатообіцяючим. Вже до восьмої хвилини команди на двох забили шість голів — ”Локомотив” вів у рахунку 4:2. Але це не знітило гостей, які змогли вирівняти становище — 4:4 після першого тайму. У другому одесити доклали чимало сил, аби здобути перемогу. Проте футболісти МФК ”Рівне” наздоганяли суперника. В останнє це зробив Роман Волох за дві хвилини до завершення зустрічі. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию — 6:6.

У нашій команді тричі відзначився Роман Волох, ще два м’ячі на рахунку Володимира Сондака і один на рахунку Павла Дармовиса. Наступну гру МФК “Рівне” проведе вдома проти львівського “Кардинала” 11 березня.

У турнірній таблиці лідирує “Локомотив” — 25 очок. Рівняни набрали 14 очок і займають четверту сходинку, поступаючись “Меркурію-ЧТЕІ” та “Планеті-Міст” на п’ять, але мають гру у запасі.

Результати решти ігор: “Іллічівець-ІМТП-Старт” — “Меркурій-ЧТЕІ” — 5:3, “Планета-Міст” — “Контингент” — 2:2, “Кардинал” — “Каменяр” — 5:1