Рівне:

Створення та просування сайтів

Люїс поб’ється з Кличком, якщо добре заплатять

Спорт 21-січ, 2005, 16:499 prov 1 465
У тому бою влітку 2003 роки Кличко вів за суддівськими записами, але перемога була присуджена Люїсу, оскільки через розсічення в українського боксера лікар зупинив поєдинок. Після того, як Люїс оголосив про завершення кар’єри, Кличко спочатку нокаутував канадця Кірка Джонсона, потім в чемпіонському бою південноафриканця Корі Сандерса, і вперше захистив свій титул за версією WBC, перемігши технічним нокаутом британця Денні Вільямса.

Для повернення Леннокса Люїса на ринг потрібне, щоб Віталій Кличко в наступному поєдинку переміг Хасіма Рахмана. Сам Люїс скинув зайву вагу, і організатори бою могли гарантувати йому солідний гонорар. За деякими даними, Люїс потребує грошей, щоб погасити великі витрати, пов’язані з судовим процесом проти відомого промоутера Дона Кінга і необхідністю сплатити податків у розмірі декількох мільйонів доларів.

Тим часом стало відомо, що поєдинок Кличко — Рахман відбудеться не в травні, як повідомлялося раніше, а в квітні нинішнього року. Варто відзначити, що обидва суперники раніше зустрічалися з Ленноксом Люїсом. Рахман переміг знаменитого британця на початку 2001 року, але вкінці того ж року програв.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору