Рівне:

Створення та просування сайтів

Перед інтернаціоналістами не встояли

Спорт 21-січ, 2005, 16:519 prov 1 102
Інтерес до суботнього поєдинку в Рівному був величезний — зал міської спортшколи ще задовго до стартового свистка був переповнений, а глядачі все підходили. Тому навіть для почесного президента київського клубу Олександра Волкова, який прибув на гру буквально за декілька хвилин до її початку, знайти місце опинилося не просто. Проте столичного гостя запросив до себе на трибуну президент “Пульсара” Віктор Прищепа і обидва президенти, зацікавлено спостерігаючи за грою, час від часу обмінювалися думками.

Пам’ятаючи про матч першого круга, в якому на паркеті столичного “Меридіана” півтора періоди свої умови господарям диктували рівняни, підопічні Ренато Паськуалі відразу ж узялися до справи. Не встигла секундна стрілка зробити перший оберт, як Олексій Печеров встиг здійснити два кидками зверху. Відразу Сергій Чікалкін був точний з середньої дистанції — 6:0 на користь “беків”. І лише під кінець другої хвилини рівняни зуміли розмочити рахунок — з лінії штрафних кидків відзначився Ілля Шемосюк. Проте це ніяк не вплинуло на хід поєдинку. Кияни завертіли справжню карусель біля щита суперників і без втоми точно обстрілювали кільце суперників. Один лише Андрій Лебедєв за перших десять хвилин записав в свій актив десять очок очок. А ось господарі спочатку були не схожі на себе — досвідчені гравці помітно мандражували, і як наслідок — численні помилки в захисті, і велика неточність в атаці. На першу малу перерву команди пішли з 22-очковою перевагою київського клубу. Причому кияни беззаперечно виграли щит — за гру у них назбиралися 44 підбори проти 27-ми у суперників.

Початок другого періоду стало продовженням перших десятихвилин і досить швидко перевага підопічних Ренато Паскуалі досяг тридцяти пунктів — 56:26. І ось тут команда Сергія Шемосюка, практично не маючи шансів на порятунок, перетворилася (тим самим, напевно, скинувши з плечей тягар психологічної відповідальності), загравши в швидку і результативну гру. Це застало зненацька гравців інтернаціонального київського клубу — під натиском “пульсарівців” “беки” почали помилятися в простих ситуаціях. Особливо рівнянам вдалася третя чверть, яку вони виграли — 22:17. І невідомо, який би був підсумок матчу, якби господарі так би заграли з перших хвилин. Проте, як говориться, потяг пішов. Фінальна сирена зафіксуавла перевагу гостей — 102:76.

Сергій Шемосюк, головний тренер “Пульсара”:

— Аналізуючи гру, не треба забувати, хто нам протистояв — відмінно укомплектований досвідченими гравцями з багатьох баскетбольних країн колектив, що ставить перед собою найвищі цілі. Початок поєдинку ми провалили, і лише згодом почали надолужувати упущене. Коли команда виконувала те, що від неї потрібне на установці, все стало більш-менш виходити. Я незадоволений грою досвідчених гравців, зокрема — Слави Ковалевського. Він як капітан, повинен був повести за собою команду. А ось молоді гравці зіграли непогано — і Саша Захожий, і Андрій Артимович, в першій половині — Ілля Шемосюк.

Ренато Паскуалі, головний тренер БК «Київ»:

— Наша команда зіграла добре — агресивно в захисті і нападі, з швидкими проходами під щит. Сподобався і “Пульсар” — динамічна команда, хоча за класом вона нам поступається. Непогано виглядав гравець під тринадцятим номером (Артимович), серед же своїх підопічних виділяти нікого не буду — грала команда.

Олександр Волков, президент БК «Київ»:

— Мені здається, що рівняни, бажаючи добре зіграти перед своїми глядачами, перехвилювалися. Проте другий тайм виграв “Пульсар”. Команда цікава, зі своїм почерком. Заслуговує уваги те, що в її складі переважно свої вихованці. І в багатьох компонентах гри ваші хлопці нічим особливо не поступалися моїм гравцям. Одкровенням стали дії ваших молодих гравців, яких я вже зараз бачу в молодіжній збірній країни.

Дмитро КОМОДО,
Рівне.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору