Своє поле не допомогло

Спорт 08-лис, 2007, 17:549 prov 1 061
Стартові хвилини поєдинку пройшли за переваги господарів майданчику. Проте перша ж небезпечна атака чернівчан завершилася голом у ворота господарів. Степан Маковійчук отримав м’яч у карному майданчику ”Вереса” і вивів свою команду вперед. До завершення першого тайму більше моментів, аби збільшити рахунок, мали гості. Проте голи нечисленні вболівальники побачили у другому таймі. Після перерви господарі намагалися відігратися. На другій хвилині гості збили Володимира Никончука і штрафний удар виконав Андрій Федорчук. М’яч відлетів до Володимира Ткачука, але його удару забракло влучності. Вибухнули команди на 75 хвилині. Після невдалої атаки “Вереса” гості заробили черговий кутовий і Олександр Тодорович забиває другий гол. Через три хвилини поблизу карного майданчика вкотре збили Володимира Никончука і до м’яча підійшов Андрій Федорчук. Удар капітана команди видався видовищним та, головне, влучним. Проте останнє слово було за гостями. Остаточний рахунок встановив Максим Клочко (84 хвилина), щойно вийшовши на заміну. Після першого кола з 38 очками лідирує у чемпіонаті ”Княжа”. ”Верес” з 19 очками (шість перемог, одна нічия, вісім поразок) продовжує перебувати на дев’ятому місці. Заключний поєдинок нинішнього року рівняни проведуть вдома 9 листопада проти ”Динамо-3”.

Результати решти ігор: ”Нафтовик” — ”Енергія” — 1:0, ”Арсенал” — ”Рось” — 2:0, ”Нива-Світанок” — ”Княжа” — 0:1, ФК ”Коростень” — ”Єдність” — 1:1, ”Поділля-Хмельницький