На завершення — нічия

Спорт 15-лис, 2007, 19:549 prov 1 037
Футбол

У першому турі другого кола рівненський ”Верес” приймав третій склад київського ”Динамо”. У першому колі на виїзді рівняни поступилися 1:2 і намагалися взяти реванш. На жаль, попри велике бажання, господарі поквитатися за поразку не змогли.

Гості, в складі яких грають юнаки 1989-90 років народження, досить впевнено розпочали гру. Надійно діючи в захисті, кияни проводили небезпечні атаки. Одна з них на початку зустрічі завершилася взяттям воріт Василя Козіброди. Олександр Степанишин головою замкнув флангову передачу і вивів свою команду вперед. Після перерви господарі посилили натиск на ворота киян. На третій хвилині це принесло свої дивіденди. У карному майданчику збили Олександра Любара і Володимир Ткачук з пенальті зрівняв рахунок. На 66 хвилині кияни змогли знову відзначитися. Олександр Степанишин прийняв м’яч, ввійшов у карний майданчик, обіграв Віталія Шевчука й оформив дубль. ”Верес” кинувся відгріватися, що вдалося зробити наприкінці поєдинку. Під час подачі одного з останніх кутових Віталій Шевчук зумів забити м’яч у ворота киян. ”Верес” кинувся ”дожимати” суперника, але фінальний свисток сповістив про завершення гри — 2:2. Віталій Шевчук, граючий тренер ”Вереса”: — Хлопці дуже хотіли виграти і на гарній ноті завершити сезон нинішнього року. Проте, можливо, це велике бажання і не дозволило досягти бажаного результату. Суперник укріпив захист, який важко було пройти, і небезпечно контратакував. Взагалі ”Динамо-3” для нас незручний суперник, у якого ми або програємо, або ж граємо у нічию. Не змогли перервати цю статистику і зараз. До 3 квітня, коли поновиться чемпіонат, команди будуть відпочивати. Рівненський ”Верес” після шістнадцяти турів перебуває на дев’ятому місці у турнірній таблиці — двадцять очок. Лідирує у турнірі ”Княжа” зі Щасливого — 39 очок. Результати решти ігор: ”Нафтовик” — ”Буковина” — 1:1, ”Нафком” — ”Енергія” — 1:1, ”Нива-Світанок” — ”Рось” — 1:0, ”Поділля-Хмельницький” — ”Княжа” — 0:0, ”Оболонь-2” — ”Єдність” — 3:0, ФК ”Коростень” — ”Нива” — 0:3. Матч ”Арсенал” — ”Карпати-2” не відбувся.