Судді: С. Даньковський (Київ), Я. Куш (Івано-Франківськ), А. Байсарович (Луцьк). Делегат ФФУ: Є.Школа (Луцьк).
Чернівці: Раковиця, Мельничук, Тофан, Михайлюк (Климус, 57), Керчу, Вергун (Павлович, 64), Савка (О. Білоус, 70), Дележа (В. Ткачук, 57), Маковійчук, Зароченцев, Киф’як (Шевчук, 77).
Рівне: Сікальський, Матиюк (Іванчов, 89), Віт. Шевчук, Рудай, Дмитрук, Федорчук (Жук, 78), Никончук (Скороход, 73), Гаркуша (Вол. Ткачук, 35), Вознюк, Васильєв (Романишин, 66), Газицький.
Голи: Дележа (16), Киф’як (56).
Попередження: Зароченцев (20), Мельничук (24), Маковійчук (72).
У Чернівцях рівненський “Верес” провів останній виїзний матч чемпіонату України у другій лізі в сезоні 2004-2005. Попереду у нашої команди залишилося два домашніх матчі. Щоправда, відбудеться лише один – через зняття у другому колі івано-франківського “Спартака” у передостанньому турі, який відбудеться 12 червня, “Верес” здобуде три очки без гри, а вже 18 червня підопічні Павла Іванчова завершать сезон грою зі львівською командою “Карпати-2”.
На жаль, на мажорній ноті завершити виїзні ігри рівнянам не вдалося. Господарі, забивши по голу у кожному таймі, святкували перемогу. На шістнадцятій хвилині Олег Керчу, пройшовши лівим флангом, схожим на удар по воротах навісом знайшов на лінії воротарського майданчика Дележу, який ефектно головою пробив у правий верхній кут воріт – 1:0. Незабаром після відпочинку господарі поля подвоїли рахунок. На побачення з кіпером вийшов Киф’як, на швидкості обіграв Сікальського і забив м’яча у порожні ворота.
Після 26 ігор “Верес” займає 12 місце, набравши 27 очок.
Результати решти ігор туру: “Освіта” – “Рава” – 0:0, ФК “Бершадь” – “Техно-Центр” – 1:1, “Факел” – “Нива” – 3:2, “Енергетик” – “Нафтовик” – 4:2, “Спартак-2” – “Оболонь-2” -:+, “Динамо-3” – “Карпати-2” – 4:1.