Розпочали з розгрому

Спорт 25-жов, 2007, 21:189 prov 1 557
Початок був повністю за гостями. Вони активно атакували і мали можливість тричі забити. В ці епізоди надійно зіграв Павло Чемерис, який зберіг свої ворота в недоторканності. Впевненість голкіпера передалася гравцям. Впродовж двох хвилин два м’ячі влетіли у ворота бориспільчан. Перший гол на рахунку Вадима Жака, а наступний Володимира Сондака. Саме ці гравці доклали максимум зусиль у розгромі суперника. Ще в першому таймі вони відзначилися (Володимир на 17, а Вадим на 19 хвилині) і довели рахунок до 5:0. Один м’яч забив Олександр Басіч (18 хвилина). Другий тайм пройшов під кальку першого. Після перерви активніше заграли гості. Двічі відзначився найактивніший гравець ”Кобри”, вихованець рівненського футболу Михайло Валянюк. Проте один у полі не воїн. Господарі швидко поставили все на свої місця. У відповідь на два голи гостей рівняни відповіли сімома. Забивши по два м’ячі, ”покери” оформили Вадим Жак (33 та 35 хвилини) та Володимир Сондак (26 та 30). Ще по разу відзначилися Святослав Кравчук (29) та Олександр Басіч (31). Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу МФК ”Рівне” — 11:2. Юрій Баховський, головний тренер МФК ”Рівне”: — Стартову гру чемпіонату можна поділити на дві частини. Початки першого та другого таймів ми провалили, зате потім повністю переграли свого суперника. Взагалі гра сподобалась, і результат приємний. В нашій зоні вісім команд. Граємо в два кола. Потім по три кращі команди із західної та східної зон розіграють право грати у вищій лізі. Фінал розпочнеться з нуля — тобто у всіх команд буде по нуль очок. Цей рік треба пограти у першій лізі і наступного року будемо ”стукатися” до вищої ліги. В іншому матчі перемогу теж святкували господарі — ”Іллічівець” переграв ”Імпульс” (Шостка) — 4:1. У понеділок відбулося жеребкування 1/16 Кубка України з міні-футболу. МФК ”Рівне” 4 листопада прийматиме команду вищої ліги — столичний ”Метрополітен”. На цьому етапі переможець визначається за результатом однієї гри.