Іспит вищої ліги пройшли

Спорт 08-лис, 2007, 17:569 prov 1 170
Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, де невеличка перевага була на боці рівнян. Двічі господарі мали можливість вийти вперед, але на заключній стадії їм бракувало влучності. Лише один момент створили гості, проте надійно зіграв Павло Чемерис. Головні події розгорнулися у другому таймі. Після перерви столичні футболісти активізувалися. Впродовж двох хвилин Павло Чемерис двічі рятував команду від неприємностей. Впевнені дії голкіпера передалися польовим гравцям. На 30 хвилині Володимир Сондак наважився на удар здалеку — 1:0. Через дві хвилини воротар киян порушив правила і заробив жовту картку. Це був шостий фол для гостей. Роман Волох пробив зі штрафного прямо у воротаря. Проте відразу виправився. Вадим Жак дав передачу на капітана рівнян і Роман робить рахунок 2:0. ”Метрополітен” кинувся відіграватися. Проте пробити Павла Чемериса в цій грі було неможливо. Піймавши ”кураж”, він крутився білкою у воротах, але так і не дозволив киянам забити бодай гол. Натомість рівняни могли перемогти і з більшим рахунком. Тричі футболісти не реалізували штрафні десятиметрові удари. Фінальний свисток засвідчив — іспит на готовність до матчів у вищій лізі пройдено. В 1/8 Кубка України команди гратимуть два матчі і суперник рівнян визначиться жеребкуванням.

Результати решти матчів: ”Водник” (Алушта) – ”Універ-Автомар” (Суми) — 2:7, ”Київ-Уніспорт” (Київ) – ”Кардинал” (Львів) — 2:4, ”Шахтар-2” (Донецьк) – ”ТВД” (Львів) — 0:3, ”ПФС” (Севастополь) – ”Шахтар” (Донецьк) — 0:13, ”ЛТК-2” (Луганськ) – ”ЛТК” (Луганськ) — 0:1, ”Імпульс” (Шостка) – ”Локомотив” (Харків) — 1:2, ”Ніка” (Київ) – ”ЖБК-5” (Харків) — 4:1, ”Сапар” (Донецьк) – ”Планета-Міст” (Київ) – 2:3, ”Іллічівець” (Іллічівськ) – ”Будівельник” (Дніпропетровськ) – 3:6, ”Дніпро-ШВСМ” (Дніпропетровськ) – ”Тайм” (Львів) – 1:3, ”Шахта ім. Засядько” (Донецьк) – ”Ураган” (Івано-Франківськ) — 2:6, ”Контингент” (Житомир) – ”Каменяр” (Дрогобич) — 10:2, ”Кобра” (Бориспіль) — ”Морріон” (Одеса) — 0:4.

Василь Ползунов, президент МФК ”Рівне”: — Сьогоднішня гра, на мою думку, одна з найкращих, які я бачив за минулий період. Рахунок мав бути іншим на нашу користь. Проте це не дає права думати, що ми однією ногою у вищій лізі. Для цього треба ще багато часу. Виступи у Кубку для нас не є основним завданням. Головне — вийти у вищу лігу. Після гри можна виділити всю команду, а виокремити впевнені дії Павла Чемериса.

Юрій Баховський, головний тренер МФК ”Рівне”: — Не чекали, що не пропустимо голів від команди вищої ліги. Це свято міні-футболу у Рівному. Кубковий поєдинок із ”Метрополітеном” став хорошим іспитом для нас — ми готові грати з командами вищої ліги. Наступного року ми прямуватимемо до вищого дивізіону.