Маяк вдома загасили

Спорт 18-жов, 2007, 18:519 prov 1 192
Центральний матч туру відбувся у Сарнах. У турнірній таблиці суперників розділяли три очки — у доробку господарів — 41 пункт, а у студентів — 38. Поєдинок був не багатим на гольові моменти — команди обережно діяли в захисті, чекаючи помилки суперника. Перший небезпечний момент виник на 17 хвилині. Після штрафного у виконанні Юрія Козлюка воротар господарів Андрій Левчук перевів м’яч на кутовий. Через дванадцять хвилин Артем Українець перевірив на пильність Павла Печинського — м’яч пройшов у лічених сантиметрах від стійки. Після перерви футболісти ”Маяка” згадали, хто господар футбольного поля, і заграли активніше. Проте знову до небезпечних моментів не доходило. Гості відповіли кількома контратаками. Одна з них завершилася голом. Вадим Царьов пройшов по флангу і навісив у воротарський майданчик. Ні ким не прикритий Михайло Тивончук головою спрямував м’яч у сітку воріт. Це сталося на 80 хвилині. В час, що залишився, сарненчани намагалися врятувати матч, проте більше шансів відзначитися вдруге мали костопільчани. Микола Філін, головний тренер ”Штурм-МЕГУ”: — Зараз команда знаходиться в тому стані, коли повинна набирати очки. Інша справа — як хлопці виконуватимуть настанови. Так вийшло. Сьогодні нам більше повезло, але ми до цього прагнули. Чи вдасться поборотися за нагороди? Поживемо — побачимо. Дуже не хочеться загадувати. Будемо боротися і прагнути до більшого. Зараз команда змагається на трьох фронтах (чемпіонат області, студентська ліга України та області). Якщо правильно розподілемо сили і на кожній ділянці візьмемо нагороди — будемо задоволені. Ще один претендент, здолбунівський ”Волинь-Цемент”, на останніх хвилинах втратив перемогу. На 73 хвилині Богдан Савчук відкрив рахунок, а на 83 Андрій Герус з пенальті зрівняв його. Всі намагання господарів вирвати перемогу ні до чого не привели. Оржівський ”ОДЕК” впевнено переміг ”Буран-Славію” — 4:0 і відірвався від переслідувачів. Результат чинний чемпіон зробив вже у першому таймі (3:0). Всі три голи забив Руслан Туліглович (8, 17, 44 хвилини). Довершив розгром команди з Великої Омеляни Віктор Пуц на 72 хвилині. Результати ігор: “Варіант” — “Енергія” — 1:1 (юнаки 0:1), “Волинь-Цемент” — “Сокіл” — 1:1 (0:1), “ОДЕК” — “Буран-Славія” — 4:0 (4:2), “Хімік” — “Случ” — 2:2 (0:0), “Маяк” — “Штурм-МЕГУ” — 0:1 (0:0), “Водник” — “Ізотоп-РАЕС” — 2:1 (-:+). Після дев’ятнадцятого туру “ОДЕК” набрав 46 очок, на чотири менше у “Волинь-Цемента”. По 41 пункту в “Штурма-МЕГУ” та “Маяка”. У списку бомбардирів лідирує Віктор Оніщук (”Водник”) — 13 голів, на один менше у Олександра Довгальця-старшого (”Волинь-Цемент”).