”Верес” готується

Спорт 28-лют, 2008, 21:409 prov 1 584
Футбол

Активно проводить передсезонну підготовку до другої половини чемпіонату України рівненський ”Верес” у другій лізі. Одноразові тренування чергуються із товариськими матчами. У суботу підопічні граючого тренера Віталія Шевчука зустрічалися із командою першої ліги чемпіонату області ”Славія” з Великої Омеляни.

Гравці ”Вереса” не мали великих проблем із суперником і здобули впевнену перемогу — 4:1 (3:1). Після першого тайму у ворота ”Славії” влетіло три м’ячі (відзначилися Олег Шатковський, Олександр Любар, Віталій Онищук), а після перерви — ще один ( Володимир Никончук). У планах команди провести ще кілька контрольних матчів. Відбулися деякі зміни в складі команди. Залишили ”Верес” Дмитро Ткачук та Сергій Сивий. Натомість тренуються із командою Олег Шатковський, Віталій Онищук, Вадим Лозян та Андрій Жук. Зараз говорити про остаточний склад рано. Проте вже можна сказати, що основа залишається незмінною. Ближче до старту другої половини стануть відомі футболісти, які намагатимуться покращити турнірне становище ”Вереса”. Рівняни поновлять ігри домашнім матчем із командою ”Оболонь-2” третього квітня.