Домашня перемога Алонсо

Спорт 18-травня, 2006, 15:599 prov 1 030
У Барселоні на автодромі “Каталунья-Монмело” відбувся “Гран-прі Іспанії” — шостий етап чемпіонату світу з “Формули-1”. На очах 135 тисяч глядачів, серед яких був король Іспанії Хуан Карлос, перемогу святкував діючий чемпіон світу іспанець Фернандо Алонсо з “Рено”. Він став першим іспанцем, який виграв домашню гонку. Напередодні Алонсо завоював одинадцяту у своїй кар’єрі поул-позішн.
Друге місце на п’єдесталі шостого етапу чемпіонату світу зайняв семиразовий чемпіон “Формули-1” німецький пілот “Феррарі” Міхаель Шумахер. Товариш Алонсо по “Рено” італієць Джанкарло Фізікелла, який почав гонку з першого ряду стартового поля, третій. В залікову вісімку ввійшли партнер Шумахера по “Феррарі” Феліпе Масса, Кімі Райконнен з “Макларена”, Дженсон Баттон і Рубенс Баррікелло з “Хонди” та Нік Хайдфельд з “БМВ-Заубер”.
У загальному заліку лідирує Фернандо Алонсо — 54 очки, 2. М. Шумахер — 39, 3. Райкконен — 27, 4. Фізікелла — 24, 5. Масса — 20.
Кубок конструкторів: 1. “Рено” — 78 очок, 2. “Феррарі” — 59, 3. “Макларен” — 42, 4. “Хонда” — 24, 5. “БМВ-Заубер” — 12.