Каноніри склали зброю

--- 30-сер, 2007, 20:109 prov 1 108
У День незалежності України рівненський ”Верес” зробив гарний подарунок своїм уболівальникам до Дня міста Рівного. Крім гарного настрою, перемога над білоцерківським ”Арсеналом” дозволила підопічним Івана Кованди (2:0) набрати такі необхідні очки і покращити своє турнірне становище. Впродовж матчу на футбольному полі точилася рівна боротьба. Господарі довели свою перевагу лише завдяки більшому бажанню перемогти. Велика самовіддача гравців вилилася у гол в середині першого тайму — рівнянам вдалася швидка багатоходівка. Андрій Федорчук відправив у прорив Володимира Ткачука. Останній навісив з флангу у штрафний майданчик гостей, де Володимир Никончук у падінні головою спрямував м’яч у ворота ”Арсеналу”. У другому таймі ”Верес” зумів вдруге забити гол у ворота гостей. Відзначилися рівняни у контратаці, й одним з ”винних” знову став Володимир Никончук. Фланговий прохід Олега Котюка завершився навісом у воротарський майданчик. В боротьбі за м’яч захисники ”Арсеналу” не за правилами зупинили Володимира Никончука і суддя вказав на одинадцятиметрову позначку. Вирок вправно виконав Володимир Ткачук, який розвів воротаря та м’яч по різних кутах. Наприкінці зустрічі гості мали можливість скоротити рахунок, але надійно на останньому рубежі зіграв Василь Козіброда. Проте ”відзначитися” білоцерківці змогли. За дві хвилини до завершення поєдинку капітан гостей Олег Сокирка вкотре порушив правила й отримав жовту картку. Вона стала другою й автоматично перетворилася на червону. Після цієї перемоги “Верес” набрав шість очок і посідає одинадцяте місце у турнірній таблиці. Лідирує у групі команда “Княжа” зі Щасливого — 13 очок. Наступний поєдинок рівняни проведуть 31 серпня на виїзді проти вінницької “Ниви-Світанок”.

Результати туру: “Карпати-2” — “Єдність” — 0:1, “Рось” — “Нива” — 0:3, “Енергія” — ФК “Коростень” — 0:0, “Буковина” — “Поділля-Хмельницький” — 1:1, “Нафтовик” — “Нафком” — 1:0, “Княжа” — “Оболонь-2” — 1:0, “Динамо-3” — “Нива-Світанок” — 0:1.