Труси для вболівальників

Спорт 17-лют, 2005, 18:199 prov 1 213
Цікавий випадок відбувся в чемпіонаті Італії з футболу. У грі “Лаціо” — “Аталанта”, де зустрічалися конкуренти в боротьбі за виживання в лізі, все було напружено. Гості першими змінили рахунок, але пройшло менше хвилини, як римляни відігралися. У другому таймі суперники були обережними і мало йшли вперед. Адже програвати зараз смерті подібно, для кожного із суперників, але і нічия нікого не влаштовувала. За хвилину до завершення матчу гравець “Лаціо” Ліверані все-таки зумів відзначився. Його команда перемогла — 2:1, а сам футболіст був у нестямі від радості.

Він влаштував на полі справжній стриптиз, відправивши вболівальникам всю форму. У результаті спортсмен залишився на полі в нижній білизні і неспішно пішов у роздягальню, хоча його дуже просили поділитися останнім.

Все зрозуміло – футболісти люди екстравагантні. Особливо в Італії. Саме тому на футбол в цій країні ходить багато жінок. І добре якби і інші види спорту брали приклад з Ліверані. Що заважає, наприклад, тенісисткам дарувати своїм прихильникам такі не дорогі для них, подарунки. Зате популярність тенісу, а також рейтинги телетрансляцій збільшаться в рази.