Тур залишився за гостями

Спорт 20-вер, 2007, 17:429 prov 1 442
Чемпіон області оржівський ”ОДЕК” приймав вдома сарненський ”Маяк”. Обидві команди претендують на перемогу у турнірі, тому матчі між ними проходять у цікавій боротьбі. Не став винятком звітний поєдинок. Після першого безгольового тайму у другому команди ”прокинулися”. На 48 хвилині Сергій Приймак вивів ”Маяк” вперед. Господарі намагалися відігратися, але захист гостей діяв надійно. Ближче до завершення поєдинку футболісти заграли жорсткіше. Взагалі головний суддя матчу Павло Кравцов показав одинадцять жовтих карток (шість у оржівців та п’ять у сарненчан). На 86 хвилині підопічні Миколи Клеваки вдруге підловили ”ОДЕК” на контратаці й Анатолій Борейчук подвоїв рахунок. Через дві хвилини господарі скоротили рахунок завдяки удару Андрія Давидюка. В час, що залишився, сарненчани тактично грамотно затягували час і здобули нелегку перемогу — 2:1. У другому матчі здолбунівський ”Волинь-Цемент” несподівано з великим рахунком поступився костопільському ”Штурму-МЕГУ” — 1:4. Доля матчу була вирішена ще в першому таймі. Вже на 34 хвилині рахунок був 3:0 на користь підопічних Миколи Філіна. Двічі у складі гостей відзначився Юрій Козлюк (22 та 34 хвилини) і один м’яч забив Олег Коршунов (47). Після перерви Олег Коршунов оформив дубль (47). Через хвилину Юрій Гриценко сквитав один м’яч. До завершення матчу рахунок не змінився. Результати всіх матчів: ”Варіант” — ”Водник” — 1:3 (юнаки +:-), ”Сокіл” — ”Случ” — 1:2 (перенесення), ”Хімік” — ”Ізотоп-РАЕС” — 1:3 (0:1), ”Волинь-Цемент” — ”Штурм-МЕГУ” — 1:4 (1:5), ”Енергія” — ”Буран-Славія” — 2:2 (0:0), ”ОДЕК” — ”Маяк” — 1:2 (2:0). Лідирує у чемпіонаті ”ОДЕК” — 33 очки та гра у запасі. Друге та третє місця ділять ”Волинь-Цемент” та ”Маяк” — 32 пункти. На одне менше у ”Штурм-МЕГУ” і 28 на рахунку кузнецовського ”Ізотопа-РАЕС”. Не щастить оржівцям у кубку України з футболу серед аматорів. Підопічні Григорія Шаламая поступилися у першій чвертьфінальній грі команді ”Рава” з Рава-Руська — 0:2. Матч-відповідь пройшов у середу. Загострюється боротьба за медалі у другій лізі. Центральним матчем п’ятнадцятого туру стала зустріч претендентів на перемогу ФК ”АМАКО Гоща” та ФК ”Вельбівно”. Двічі гості зрівнювали рахунок. Проте знайти гідну відповідь на третій м’яч не вистачило часу. У господарів двічі відзначився кращий бомбардир Олег Буркалець, який довів лік своїм голам до 21. Лідирує у першості ФК ”Вельбівно” — 26 очок. По 25 в активі у ФК ”АМАКО Гоща” та дубенського ”Спартака”. Результати решти ігор: ”Високовольтник” — ”Будівельник” — 3:2, ”Горизонт” — ”Спартак” — 0:2, ”Горинь” - ”Рівень-Верес-2” — 3:2, ”Олімп” — ”Полісся” — 1:3, ФК ”АМАКО Гоща” — ФК ”Вельбівно” — 3:2.