Рівне:

Створення та просування сайтів

Землетрус в Ірані

Україна і світ 24-лют, 2005, 18:279 prov 1 409
Епіцентр поштовхів розташувався в 56 кілометрах від міста Керман. За останніми даними, жертвами природної стихії стали близько 100 осіб, ще 300 місцевих жителів одержали поранення різного ступеня важкості. Наразі у районі стихійного лиха проходять пошуково-рятувальні роботи.

Як повідомив губернатор провінції Керман - Мохаммад Алі Карімі, під час землетрусу було зруйновано кілька сіл. У районі катастрофи порушено систему енергопостачання.

Влада говорить, що незначні обсяги руйнувань пояснюються тим, що землетрус стався на великій глибині, і що цей район не є дуже густо заселеним.

У грудні 2003 року, в 200 кілометрах від провінції Керман, стався землетрус силою 6,7 бала, який майже повністю зруйнував стародавнє іранське місто Бам. Кількість жертв досягла тоді, за офіційними даними, більше 30 тисяч осіб. Допомогу постраждалим надавали в місті Керман, оскільки обидві міські лікарні Бама було зруйновано.

Крім того, у травні минулого року, в Ірані також стався потужний землетрус, який зачепив низку провінцій у центральній і північній частинах Ірану. Його епіцентр перебував біля міста Сарі, столиці провінції Мазандаран. Тоді постраждало більше 80 сіл.

Жертвами підземних поштовхів стали, щонайменше, 23 особи, близько 100 одержали травми різного ступеня важкості. Більшість загиблих і постраждалих, які перебували під час стихійного лиха у своїх машинах, були поховані під зсувами ґрунту, що викликав землетрус.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору