Друга перемога поспіль

Спорт 22-бер, 2007, 19:229 prov 1 247
Баскетбол
БК-93 ”Пульсар” — ”Політехнік” — 93:82 (16:22, 20:18, 28:20, 29:22). 17 березня. ДЮСШ-4. 800 глядачів. Судді: В. Драбіковський, І. Калугін, О. Рубан. Рівне: Ковалевський (20 хвилин — 12 очок), Дятловський (20-16), Дубнюк (29-22-11 підборів), Шемосюк (26-8), Колот (8-2), Козлов (22-9), Захожий (9-0), Скиданов (12-7), Артимович (21-12), Сокур (20-5). Харків: Кравцов (29-11), Печерський (27-10), Арабаджі (37-31), Мальцев (30-6), Цимбал (37-10), Глєбов (19-1), Петренко (20-13), Сайнієв (1-0).

У суботу шанувальники баскетболу Рівного стали свідками цікавого та захоплюючого поєдинку. Господарі, команда БК-93 ”Пульсар”, зустрічалися із харківським ”Політехніком” і здобули нелегку перемогу. Обидві команди знаходяться внизу турнірної таблиці чемпіонату України з баскетболу серед команд суперліги. Тому такі поєдинки між ”сусідами” проходять у безкомпромісній боротьбі.

Суперники були гідні один одного. Команди сповідують однаковий стиль гри — швидкісні атаки зі щільним захистом.

Початок зустрічі був за гостями. Після першої чверті вони вигравали з різницею у шість пунктів — 22:16. До перерви підопічним Сергія Шемосюка вдалося скоротити різницю до чотирьох очок — 36:40. Вирішальною стала третя десятихвилинка, в якій БК-93 ”Пульсар” зміг схилити шальки терезів на свій бік. За три з половиною хвилини до її закінчення рівняни поступалися сім очок — 50:57. Видавши просто чудовий відрізок у дві з половиною хвилини, господарі вийшли вперед. Впродовж цього часу ”пульсарівці” виконали чотири влучні дальні кидки і рахунок став 62:57. ”Бомбардування” Іллі Шемосюка, Андрія Артимовича, Дмитра Дятловського та Анатолія Дубнюка надломило гостей. До закінчення матчу вони не змогли оговтатися, а рівняни змогли здобути четверту перемогу у чемпіонаті та другу поспіль домашню. Фінальний свисток головного судді зафіксував одинадцятиочкову перевагу БК-93 ”Пульсар” — 93:82.

Цей виграш був необхідний не тільки в турнірному значення, але й у психологічному. Вчора наша команда зіграла черговий поєдинок із найнепримиреннішим суперником — ”Львівською політехнікою”.

Сергій Шемосюк, головний тренер БК-93 ”Пульсар”:

— Сьогодні команда проявила характер. Нам важко було налаштувати гравців після київського ”катка”, але хлопці продемонстрували справжній бійцівський характер , програючи у ході зустрічі, змогли перемогти. В окремі моменти вони продемонстрували хороший баскетбол. А перемогли ми у хорошої команди. До Львова їдемо із гарним настроєм

Дуже дякую вболівальникам, які віддані нам і вірять у нас, за підтримку.

Валентин Кулібаба, головний тренер ”Політехніки”:

— Сьогодні на майданчику зустрічалися дві баскетбольні школи. Ми організувалися у 1992 році, ви через рік. З того часу ми постійно зустрічаємося і всі матчі проходять у цікавій боротьбі. Гадаю, цей поєдинок теж вдався. Нам не пощастило. Десь трішки не допрацювали тактично. Я не роблю з цього трагедії. Мені не соромно знаходитися внизу турнірної таблиці. Так, хочеться більше, але у нас є свої переваги: ми граємо винятково своїми вихованцями і команда у нас наймолодша у суперлізі.

Відзначити хочу обидві команди. І ваші, і мої хлопці хотіли виграти однаково. Поєдинок вдався і, думаю, ми з вами ще зустрінемося.

Результати решти ігор: “Хімік” — “Будівельник” — 69:62, БК “Одеса” — БК “Київ” — 63:103, “Азовмаш” — “Львівська політехніка-ГАЛИЧИНА” — 104:69 (у господарів одним з найрезультативніших був рівнянин Сергій Ліщук — за 33 хвилини він набрав 20 очок, здійснив сім підборів та поставив три блок-шоти), “Дніпро” — “Сумихімпром” — 81:75, “Кривбасбаскет-Люкс” — “Черкаські мавпи” — 67:86 ( у переможених екс-пульсарівець Віктор Герасимчук набрав лише три очки за 17 хвилин).

У середу БК-93-”Пульсар” провів черговий поєдинок чемпіонату на виїзді зі ”Львівською політехнікою-ГАЛИЧИНА”