Рівне:

Створення та просування сайтів

Ціни на перевезення у маршрутках

Актуально 13-гру, 2007, 17:089 prov 1 775
Розповідає заступник начальника державної інспекції з контролю за цінами в Рівненській області Галина Виноградова:
— Згідно з новим розпорядженням щодо підвищення тарифів за проїзд пасажирів у межах області справді встановлено нові ціни (0,15 гривень у розрахунку на один пасажиро-кілометр як у приміському, так і у міжміському сполученні), однак його ще слід зареєструвати в управлінні юстиції. Лише після цього рішення опублікують у ЗМІ, і нові тарифи набудуть чинності. Наразі ж продовжує діяти попереднє розпорядження голови ОДА від червня 2005 року. У зв’язку з цим, хотілося б попередити перевізників і закликати їх не підвищувати тарифи самовільно. Такі дії ми розглядаємо як порушення державної дисципліни. Наша інспекція уважно слідкує за правильністю застосування тарифів на перевезення пасажирів у маршрутках приміського сполучення (до 50 кілометрів). У разі безпідставного підвищення цін до перевізників будуть застосовані економічні санкції. Можна таких порушників притягти і до адміністративної відповідальності (стягнення від п’яти до десяти, а у разі повторення порушення – від десяти до п’ятнадцяти оподаткованих мінімумів доходів громадян). Крім того, інспекція з контролю за цінами буде пропонувати облдержадміністрації розірвати угоди, укладені з перевізниками-порушниками.
А ось як прокоментувала ситуацію з підвищенням тарифів заступник начальника управління промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку Людмила Замрій:
— Ціни на проїзд у маршрутних таксі встановлює Головне управління економіки. Воно розробляє граничну таблицю вартості, яка знаходиться в паспорті маршруту. Раніше перевізники перевозили людей за нижчими за граничні тарифи. Зараз змушені були підняти ціни. Але далеко не завжди таке підняття є законними. Щодня доводиться отримувати чимало скарг. У цій ситуації незадоволеними залишаються як пасажири, так і перевізники. Останніх теж можна зрозуміти, адже ціна на солярку, скажімо, за останній час виросла вдвічі. Хоча самовільно підвищувати тарифи їм ніхто не дозволяв. Як і інспекція з контролю за цінами, наше управління також перевіряє факти незаконного підвищення тарифів. 60 перевізників ми уже попередили.
Павло ДУТКО,
Рівне.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору