Рівне:

Створення та просування сайтів

170 тис. грн штрафу та вилучення фальсифікату

Рівненська область / Новини регіону 18-кві, 2022, 19:519 prov 1 370
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Рівненської обласної прокуратури Демидівським районним судом 57-річного уродженця Млинівщини засуджено за незаконне придбання, транспортування та збут алкогольних напоїв (ч. 1 ст. 204 КК України).
У суді прокурором доведено, що чоловік, будучи підприємцем, але не маючи необхідних дозволів, проте прагнучи швидкого збагачення, займався постачанням фальсифікованого алкоголю до одного з кафе Млинівщини. Спочатку в нього вилучили 160 л спирту та 99 л водно-спиртової суміші. А пізніше під час огляду в його автомобілі правоохоронці виявили також 60 л спирту та 210 л водно-спиртової суміші.
В обох випадках висновками експертиз підтверджено підробку алкоголю, що становить загрозу для життя та здоров’я людей.
Обвинувачений своєї вини не визнав, переконуючи суд у тому, що алкоголь, який виявили в його авто, йому насправді не належить. У першому випадку він, ніби-то, віз передачу, а в другому – фальсифікат, за його словами, просто підкинули. Проте прокурор повністю довів вину чоловіка.
Вироком суду обвинуваченого визнано винним та призначено покарання – 170 тис. грн штафу, з конфіскацією та знищенням вилучених алкогольних напоїв.
Вирок законної сили ще не набрав, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.
Пресслужба Рівненської обласної прокуратури.

Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору