Рівне:

Створення та просування сайтів

Викрили групу осіб, яка незаконно переправила до ЄС близько 200 ухилянтів

Рівненська область / Новини регіону 07-лип, 2023, 07:579 prov 927
За 600-700 євро учасники групи вносили відомості до системи «Шлях», щоб ухилянти могли виїхати до ЄС.
На території Рівненської області ліквідовано схему незаконного переправлення осіб через державний кордон України. Про це повідомила Київська обласна прокуратура.
За даними слідства, у період дії воєнного стану двоє директорів фірм, які займаються міжнародними пасажирськими перевезеннями, налагодили схему з переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон.
«Перевізники залучили двох водіїв, які підшуковували громадян призовного віку, що мали намір потрапити до країн Європейського Союзу.
За 600-700 євро з особи учасники групи забезпечували їм внесення відповідних відомостей до системи «Шлях». Надалі як водії зазначених фірм, особи перетинали держкордон.
За попередніми даними, за цією схемою з території України виїхало близько 200 військовозобов’язаних чоловіків. Нині частина з них не повернулася в Україну у визначені строки.
Чотирьом особам повідомлено про підозру за фактами незаконного переправлення осіб через державний кордон України та перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України (ч. 3 ст. 332, ч. 1 ст. 114-1 КК України)», - сказано у повідомленні.
У прокуратурі додали, що до суду скеровані клопотання про застосування їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Встановлюються інші особи, причетні до вчинення зазначеного злочину.
Джерело.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору