
Правоохоронці провели ряд обшуків у осіб, причетних до вчинення вказаних злочинів. В ході слідчих дій вилучено документацію, чорнові записи, майже пів мільйона гривень у різній валюті, а також транспортні засоби, за допомогою яких зловмисники незаконно переправляли клієнтів через державний кордон України.
Усім трьом фігурантам повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 214 тис. грн застави кожному.
Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУНП в області за оперативного супроводу Управління СБ України в області.
Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.
Пресслужба Рівненської обласної прокуратури.