Рівне:

Створення та просування сайтів

Американці заплатять кров'ю, якщо США припинять підтримку України – Кірбі

Головна / Війна з московитами 09-гру, 2023, 07:589 prov 226
Припинення Сполученими Штатами підтримки України приведе росію на кордони Північноатлантичного союзу (НАТО). Це активує статтю 5 Статуту Альянсу і за це доведеться платити кров'ю американців.
Про це заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі.
На його думку, президент рф володимир путін розраховує на те, що США припинять підтримку України і це стане для нього великим подарунком. Кірбі переконаний, що якщо путін завоює Україну, то опиниться на порозі НАТО.
«І як я вже казав, якщо ви думаєте, що ціна підтримки України зараз висока, подумайте про те, скільки піде на це національної казни та крові американців, якщо нам доведеться почати діяти відповідно до наших зобов'язань за статтею п'ятою (напад на одного члена НАТО, означає напад на всі країни-члени Альянсу. - Ред.)», - сказав представник Білого дому.
Він також зауважив, що президент росії розраховував на такий розвиток подій з самого початку цієї війни, оскільки не вірив у збереження єдності Заходу і НАТО, а також достатню силу Сполучених Штатів.
«Якщо ви дбаєте про нашу національну безпеку, ви повинні бачити путіна таким, яким він є, ви повинні бачити росію такою, якою вона є, і розуміти, що допомога Україні, - а вони не просять нас бути фізично присутніми, - допомога їм виграти цю війну дуже сильно відповідає інтересам нашої національної безпеки та інтересам національної безпеки всіх наших союзників у Європі», - підсумував Кірбі.
Якщо Україна не зупинить путіна, той вторгнеться на територію НАТО, і американським військовим доведеться воювати з росіянами. Про це сказав президент США Джо Байден у зверненні до Конгресу, в якому він закликав проголосувати за виділення Україні допомоги ще до різдвяних свят, після яких законодавці вже не збиратимуться в цьому році.
Нагадаємо, 6 грудня у Конгресі США відбувся секретний брифінг по Україні. Проте він перетворився на галасливу суперечку щодо безпеки кордонів та з приводу того, чи включати посилення імміграційної політики до пакета допомоги Києву.
Нещодавно президент США Джо Байден звернувся до американців, щоб обговорити війни в Україні та Ізраїлі.
А міністр закордонних справ Дмитро Кулеба висловив впевненість у тому, що Сполучені Штати Америки продовжать надавати Україні допомогу.
Джерело.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору