Президент Володимир Зеленський повідомив, що Повітряні сили Збройних сил України отримали нову партію винищувачів F-16.
Про це глава держави Володимир Зеленський поінформував під час онлайн-виступу перед журналістами 19 березня, передає Рубрика."Додаткові F-16 прилетіли в Україну. Росіяни брешуть, що вони щось там збили, нічого вони не збили. А хороша новина – кілька літаків F-16 прилетіли в Україну", – розповів Зеленський.Точну кількість отриманих винищувачів президент не назвав.
Раніше Центр протидії дезінформації повідомив, що інформація про "збиття" літака F-16 над Сумською областю за допомогою зенітно-ракетного комплексу С-400, який начебто відпрацював у парі з винищувачем Су-35, не відповідає дійсності.
Цей фейк поширювали російські Telegram-канали. Однак Ігнат повідомив, що це неправда.
"Пілоти F-ок сьогодні вчергове успішно відпрацювали по рашистах. І так щодня, бойова робота триває! Пишаюсь нашими пілотами!" — заявив він.
Джерело.