Рівне:

Створення та просування сайтів

АСТРОЛОГIЧНИЙ ПРОГНОЗ

Технології 20-мар, 2008, 13:489 prov 1 016
ОВЕН (21.03-20.04). Бiльше часу проведiть вдома разом iз членами своєї родини. Намагайтеся уникати перевантажень, стресiв i почуття апатiї. Не варто починати важливi справи. Не кращий перiод для спiлкування з чиновниками, проходження формальних процедур i змiцнення власного авторитету.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). У вас з'являться новi iдеї. Ви можете пiддаватися сторонньому впливу. Сприятливий час для розваг з друзями, але тiльки в тому випадку, якщо це не йде на шкоду стосункам з коханою людиною. Не кращий час для спiлкування з незнайомими людьми.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваша репутацiя може стати головною складовою вашого успiху. Вона допоможе збiльшити доходи, досягати цiлей. У цей перiод, однак, не варто забувати про рідних. Вам необхiдно переглянути стосунки з близькими родичами i членами вашої родини.

РАК (22.06-23.07). Авантюрнi проекти можуть привести до неприємностей i, як наслiдок, фiнансових проблем. Не виключене зiткнення ваших iнтересiв з iнтересами чоловiка чи дружини. Протягом цього перiоду буде складно знайти компромiс. Намагайтеся надавати пiдтримку, а не протидiяти один одному.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви можете не побачити можливостей, що вiдкриваються, через суєту i побутову рутину. Сприятливий перiод для роботи, порятунку вiд комплексiв i шкiдливих звичок. А от фiнансовi операцiї в цей перiод робити не слiд, вони можуть привести до збиткiв.

ДIВА (24.08 - 23.09). У вас пiдвищується азартнiсть, шкода, тiльки удача зараз не на вашому боцi. Вашої активної участi зажадають особистi взаємини. Не кращий час для нових знайомств i розвитку стосунків, випадковi зв'язки можуть закiнчитися неприємностями.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Постарайтеся зосередитися на своїй кар'єрi. Працюйте продуктивно, але тiльки без перевантажень. Вiдповiдальне i зацiкавлене ставлення до роботи в цей перiод буде винагороджене гідно. У конфлiктах мiж вашими родичами займiть нейтральну сторону.

СКОРПIОН (24.10-22.11). Ви можете зануритися в побутовi проблеми настiльки, що не будете зауважувати того, що коїться навколо. Якщо зможете справитися з непослiдовнiстю i суєтою в роботi, то усе пройде не так уже i погано. В особистому життi вас очiкує удача.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12). Прекрасний час для рiшення питань, пов'язаних з кар'єрою. Будьте уважнi з витратами, почекайте з великими покупками, а з розваг вибирайте щось менш дороге. З близькими намагайтеся пiдтримувати мирнi вiдносини, скандали вам нi до чого.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01). Ви стаєте надто впертими i готовi завзято вiдстоювати свої позицiї на роботi, що може привести до нерозумiння чи осуду з боку оточуючих вас людей. Бесiди з коханою людиною принесуть радiсть, гарний настрiй i стануть прекрасним стимулом для подальшого розвитку взаємин.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02). Сприятливий час для пошуку нової роботи. Вона буде бiльш високооплачуваною. Ви можете зіштовхнутися з одержанням помилкової iнформацiї. Будьте напоготовi, ймовiрно, що вас будуть намагатися обдурити чи ввести в оману. Спiлкування в цей перiод не принесе гарного настрою.

РИБИ (20.02-20.03). У вас з'являться фiнансовi плани. На жаль, бiльшiсть із них будуть неефективними i не принесуть очiкуваного прибутку. Зараз не кращий час для того, щоб зав'язувати з друзями фiнансовi вiдносини. Ваш партнер зараз консервативний, тому доведеться прикласти чимало зусиль, щоб якось урiзноманiтнити вашi взаємини.
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору