Пульсар стартує в Южному

Спорт 03-жов, 2008, 09:409 prov 1 418
Четвертого жовтня стартує чемпіонат України з баскетболу серед команд суперліги. Конфлікт між двома таборами українського баскетболу призвів до того, що в нинішньому сезоні паралельно буде два чемпіонати: суперліга під егідою ФБУ — та новостворена Українська баскетбольна ліга. БК-93 ”Пульсар” змагатиметься із маріупольським ”Азовмашем”, БК ”Київ”, БК ”Полтава”, БК ”Донецьк”, ”Хімік” (Южний), ”Сумихімпром” та МФК ”Миколаїв”. Отож, у суботу підопічні Михайла Переверзія стартують в Южному проти місцевого ”Хіміка”. А в понеділок команда повернулася із Білорусі, де брала участь у міжнародному турнірі.

Змагання в Осиповичах стали заключним етапом у передсезонній підготовці рівнян до нового сезону. Головне завданням було - переглянути потенційних новачків. В Білорусі таким став Павло Улянко (форвард, зріст 204, 1979 р.н.). Гравець збірної Білорусі, екс-гравець львівської ”Політехніки-Галичини” досить успішно провів турнір. Саме він був визнаний кращим гравцем. Разом з тим керівництво ставить максимальні завдання у кожному турнірі. На жаль, до польського Кубку, Кубку ”Дружба-2008” додати Кубок з Осипович не вдалося — в підсумку БК-93 ”Пульсар” фінішував лише другим. На перепоні стали литовці, які обіграли рівнян у першому поєдинку — 88:81.
БК-93 “Пульсар” — “Пренай” (Литва) — 81:88 (24:20, 22:20, 22:16, 20:25). ”Пульсар”: Рябінін (0 очок), Брянцев (4), Гусаківський (0), Захожий (6), Дятловський (7), Улянко (17), Шемосюк (5), Шелуха (2), Коваль (1), Артимович (11), Бєлов (24), Неруш (4).
Наступним суперником “пульсарівців” був російський клуб “Чеховські яструби”. Рівняни досить впевнено здолали підмосковну команду — 123:78 (34:15, 36:19, 25:20, 28:16). «Пульсар»: Рябінін (2 пункти), Брянцев (18), Гусаківський (2), Захожий (9), Дятловський (10), Улянко (16), Шемосюк (4), Шелуха (6), Дубнюк (26), Артимович (2), Бєлов (15), Неруш (13).
У заключній грі БК-93 ”Пульсар” переміг господарів змагань - команду Осиповичів “ОЗАА” — 99:93 (21:20, 30:21, 23:26, 25:26). «Пульсар»: Рябінін (3 очки), Брянцев (21), Захожий (10), Дятловський (3), Улянко (11), Шемосюк (10), Шелуха (4), Коваль (5), Дубнюк (17), Артимович (7), Бєлов (7), Неруш (1).
В підсумку, наша команда посіла друге місце. Переможцем турніру став литовський ”Пренай”. На третьому місці -господарі змагань — ”ОЗАА”.
В конкурсі слем-данків перемогу одержав наш захисник Олексій Гусаківський.
Михайло Переверзій, головний тренер БК-93 ”Пульсар”:
— Турнір в Осиповичах був цікавий. Крім російської команди з рештою суперників ми раніше грали. Саме це вплинуло на результат гри із литовцями. Недооцінили суперника, переоцінили свої можливості — й поступилися. Хоча у програній грі був позитив — вперше за нас виступав Павло Улянко. ”Чеховські яструби” — молода команда, і ми легко їх обіграли. В заключній зустрічі здолали господаря майданчика і вибороли друге місце.
Я задоволений передсезонною підготовкою команди. Нам вдалося передивитися певну кількість гравців і підписати контракти з кращими. Вже зараз можу сказати, що за нас виступатимуть три легіонери: серб Далібор Д’япа, росіянин Володимир Бєлов та білорус Павло Улянко. Підсилять наш клуб Дмитро Брянцев та Олександр Неруш. На жаль, не вдалося підшукати хорошого п’ятого номера — центрового. Завершили виступи у команді В’ячеслав Ковалевський та Вадим Скиданов. Решта гравців залишилася в команді. Будемо намагатися радувати наших вболівальників хорошою грою у суперлізі.
Поки рівняни готувалися до старту в суперлізі, визначився їх суперник у Кубку України з баскетболу. Це право, двічі перемігши команду ”Тернопіль-ТНЕУ” (82:60 та 91:48), здобули ”Вінницькі зубри”. Перший матч відбудеться 7 жовтня у Вінниці, а повторний — 28 жовтня у Рівному.