Рівне:

Створення та просування сайтів

Ахметов увійшов до першої трійки товстосумів Центральної і Східної Європи

Україна і світ 24-жов, 2008, 11:289 prov 1 209
Ахметов увійшов до першої трійки товстосумів Центральної і Східної Європи


Польський тижневик Wprost представив свій черговий рейтинг найбагатших жителів Центральної і Східної Європи. Цього року в сотню європейських багачів потрапили 24 українці.
Серед них найбагатшим виявився власник „СКМ” Рінат Ахметов, чий статок польське видання оцінило у 23 мільярди доларів. Це дозволило українцеві піднятися на друге місце в рейтингу. Минулого року із статком у 18,7 мільярда доларів він займав тільки четвертий рядок топ-100. Таке стрімке зростання українські аналітики пояснюють підвищенням вартості металу в першому півріччі 2008 року.
Рік 2008-ий став вдалим і для Ігоря Коломойського, який зайняв сьоме місце в рейтингу. Активи власника групи „Приват” Wprost оцінив у 11,4 мільярда доларів. Це дозволило дніпропетровському бізнесменові застовпити собі місце в першій десятці європейських товстосумів.
В цілому українські бізнесмени, незважаючи на світову фінансову кризу, також збільшили свої заощадження. У 2008 році збіднів тільки один український мільярдер — власник Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча Владимир Бойко. Якщо минулого року статок соціаліста-металурга журнал оцінив у 2,3 мільярда доларів, то в 2008 році — тільки в 2,1 мільярда.
Найбагатшим європейцем, за версією польського видання, став росіянин Сулейман Керімов. Його статок оцінений в 24,5 мільярда доларів.
Слідом за Рінатом Ахметовим в списку Wprost опинився непублічний співвласник швейцарської групи Gunvor, через яку проходить третина експорту російської нафти, Геннадій Тимченко. Його статки оцінили в 20 мільярдів доларів.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору