Рівне:

Створення та просування сайтів

Сьогодні відбудуться урочистості до дня працівників культури

Останні новини 21-бер, 2008, 09:449 prov 1 463
21 березня в приміщенні обласного академічного українського музично-драматичного театру відбудуться Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
Враховуючи вагомий внесок працівників культури та аматорів народного мистецтва у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність Указом Президента України від 21 березня 2000 року за № 484 установлено 23 березня Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.
Це свято багатотисячної армії талановитих українських співаків і танцюристів , професіоналів і аматорів, які несуть красу і славу українського мистецтва в усі куточки світу, високо підносячи міжнародний престиж українського мистецтва і держави.
Це – свято музейників і бібліотекарів, клубників і численної кагорти учасників художньої самодіяльності та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.
У програмі урочистих заходів:
1.Вручення стипендій та грантів голови облдержадміністрації та голови обласної ради.
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 25 січня 2008 року за № 23 "Про гранти та стипендії голови облдержадміністрації та голови обласної ради на 2008 рік" з метою підтримки молодіжних творчих проектів та відзначення творчих працівників та ветеранів культури і мистецтва призначено:
- 5 грантів у галузі літератури, культури і мистецтва для створення і реалізації творчих проектів на суму 10.00 тис. грн.
- 28 стипендій для провідних творчих працівників, ветеранів культури і мистецтва області в розмірі 100 грн. щомісяця кожна протягом поточного року.
2. Відзначення працівників галузі цінними подарунками та грамотою управління культури і туризму облдержадміністрації, обкому профспілки працівників культури та
3. Святковий концерт за участю мистецьких колективів та Народного артиста України, солістів Рівненської обласної філармонії Степана Гіги та його доньки Квітослави Добромільської-Гіги .
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору