Рівне:

Створення та просування сайтів

АСТРОЛОГIЧНИЙ ПРОГНОЗ

Технології 18-дек, 2008, 10:349 prov 942
АСТРОЛОГIЧНИЙ ПРОГНОЗ
на 22 - 28 грудня

ОВЕНА (21.03-20.04). Вам доведеться з головою влiзти не у свою справу, оскiльки ви теж зацiкавленi в її щасливому завершенні. Прислухайтеся до голосу iнтуїцiї. До вихiдних спробуйте завершити бiльшу частину початого.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ймовiрнi деякi ускладнення в справах. Ваш авторитет значно зросте, що буде сприяти просуванню по кар'єрних сходах. Єдине, що може вас засмутити — непорозуміння у взаєминах з рiдними та близькими.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Варто докласти зусиль - вони не пропадуть даремно. Можлива допомога впливових заступникiв. Це благотворно вплине на ваш особистий рiст i додасть в життi яскравих вiдчуттiв.

РАК (22.06-23.07). Проблеми на роботi розв'яжуться на вашу користь. Можете розраховувати на дружню допомогу. Звернiть пильну увагу на проблеми дiтей i близьких - їм буде потрiбно ваша підтримка.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви здатнi "звернути гори", причому, вiд Вас не вимагатимуться великі зусилля, а усвiдомлення завершеностi справ принесе почуття глибокого задоволення. Можливе розчарування в комусь iз близьких, але це не привiд для розпачу.

ДIВА (24.08-23.09). Можна розраховувати на розумну пiдтримку й допомогу колег. Виявляйте наполегливiсть при вiдстоюваннi своїх iнтересiв - i успiх вам забезпечений. Уникайте домашнiх конфлiктiв, будьте уважнiші до батькiв.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ретельно плануйте всi свої справи. Надходить час високої творчої активностi. Тiльки не квапте подiї. Не переживайте: домашнiй безлад незабаром закінчиться, i у Вашiм домі запанує мир та спокiй.

СКОРПIОН (24.10-22.11). Ви можете показати приклад працездатностi. Начальство гідно оцiнить вашi заслуги. Можливе змiцнення професiйного й фiнансового становища. Дiти порадують своїми досягненнями.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам краще зберiгати спокiй та розважливiсть. Саме час зробити черговий ривок по кар'єрних сходах. Надходить перiод суперечок i конфлiктiв, тому намагайтеся не провокувати на це навколишнiх.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01). У справах шукайте для себе користь i робіть необхiднi висновки. Рiшуче вiдстоюйте свою життєву позицiю, але не бiйтеся змiнити погляди, якщо помиляєтесь. Вам доведеться розраховувати тiльки на власні сили.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02). Успiх обов'язково посмiхнеться вам, якщо будете виконувати все, що обiцяли. Серйозно ставтеся до пропозицiй родичiв. Допомога друзiв виявиться і необхiдною, i своєчасною.

РИБИ (20.02-20.03). Зберiгайте емоцiйну рiвновагу, але бiльше довiряйте iнтуїцiї. Кiнець тижня підштовхне до обговорення виниклих проблем: близькi допоможуть мудрою порадою або рiшучими дiями. Намагайтеся бути терплячiшими до родичiв та друзiв.
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору