Молодь показує характер

Спорт 27-бер, 2008, 12:009 prov 1 243
Впродовж поєдинку господарі двічі поступалися (0:1 та 1:2). Неприємності розпочалися для рівнян уже на першій хвилині, коли Вадим Жак спрямував м’яч у власні ворота. Такий початок дещо вибив господарів з колії. Проте в середині першого тайму Вадим Жак зумів виправити свою помилку і відновив рівновагу. Не пройшло більше двох хвилин, як гості провели швидку контратаку і знову вийшли вперед. Всі потуги футболістів МФК ”Рівне” до перерви змінити рахунок ні до чого не призвели. Хоча можливості були, але на шляху м’яча ставав воротар гостей або штанга воріт.
У другій частині матчу господарі змогли переломити хід поєдинку. Двічі відзначився капітан команди Роман Волох. Спершу він невідпорно пробив з-під захисника і вдруге зрівняв рахунок. До завершення поєдинку ставало все менше часу, атаки рівнян ставали все гострішими, а рахунок не змінювався. Розв’язка наступила в останні секунди поєдинку, коли в обох команд були по п’ять командних фолів. За 19 секунд до завершення матчу футболісти ”ЗБК-5” порушили правила проти Романа Волоха. Сам постраждалий виконав шестиметровий і вперше вивів господарів вперед — 3:2. Харків’яни кинулися на штурм і через чотири секунди змусили помилитися господарів. Судді призначили десятиметровий. На велику радість присутніх, удар з десятиметрової позначки пройшов повз воріт Сергія Щербакова. Фінальний свисток зафіксував важку, але таку необхідну перемогу МФК ”Рівне” — 3:2.
Юрій Баховський, головний тренер господарів:
— Звичайно, що у фінальній частині легких матчів не буває. Це підтвердив сьогоднішній поєдинок. Як на мене, це чи не найкраща гра команди в сезоні. Ми проявили характер і змогли вирвати перемогу. Всі без винятку заслужили її, адже всі зіграли чудово.
Володимир Братусь, віце-президент Асоціації міні-футболу України, делегат матчу:
— З сьогоднішнього матчу видно — великий міні-футбол повертається в Рівне. Ми звернули увагу на вашу молоду команду і вже двох ваших гравців запрошували на тренувальні збори молодіжної збірної України. Щодо гри — то вона була рівною, але більше пощастило господарям. Рівняни зберегли більше сил на кінцівку поєдинку.

Результати решти ігор: “Іллічівець” (Іллічівськ) — “ДЮСШ-5” (Донецьк) — 4:2, “Дніпро-ШВСМ” (Дніпропетровськ) — “Меркурій-ЧТЕІ” (Чернівці) — 2:2. Одноосібним лідером став “Іллічівець” — 13 очок, далі розташувалися “ЗБК-5” — 10, МФК “Рівне” — 9, “Дніпро-ШВСМ” — 7, “Меркурій” — 2 і “ДЮСШ-5” — 1.
У суботу має відбутися наступний тур фінальної частини. МФК “Рівне” приймає дніпропетровську команду “Дніпро-ШВСМ”.