Грецькі уболівальники підпалили стадіон

Спорт 02-бер, 2006, 10:309 prov 833
Недільний матч чемпіонату Греції із футболу між ПАОКом і “Олімпіакосом” був затьмарений безладдям на стадіоні, влаштованим фанатами господарів. Після того, як гравець “Олімпіакоса” Міхаліс Костянтину забив переможний гол у ворота ПАОКа (2:1), вболівальники влаштували в своєму секторі грандіозне вогнище з пластикових крісел.
Арбітр зупинив матч на декілька хвилин. В цей час переговори з фанатами вів капітан ПАОКа Теодорос Загоракіс. Один з найшановніших футболістів Греції (у 2004 році він був визнаний кращим гравцем чемпіонату Європи) зумів відносно втихомирити вболівальників, які не давали пожежникам згасити вогонь.
Фінальний свисток прозвучав буквально через хвилину після поновлення гри. Відзначимо, що недільний матч став для ПАОКа першим під керівництвом румунського фахівця Іліє Думітреску.