Рівне:

Створення та просування сайтів

Стипендію ще треба завоювати

Актуально 10-лют, 2005, 16:209 prov 1 217
Згідно з положенням про стипендії міського голови студентам, участь у конкурсі можуть брати студенти ВНЗів ІІІ-ІV рівня акредитації. Вже визначена квота на перший етап конкурсу. Так РДГУ та НУВГПК може представляти по сім студентів, РІС КІСУ та РЕГІ – по чотири студенти, а Вищу школу права та “Україну” – по два.

Кому ж випаде можливість позмагатися за престижну щомісячну премію? Це вирішуватиме ректорат вузу або студентські профспілки. Для особливо ініціативних – можна взяти участь у конкурсі і шляхом самовисування. Проте кандидатуру обовязково має затвердити ректорат і студпрофспілки. Характеристики кандидатур треба подати у відділ у справах сім’ї та молоді не пізніше 15 лютого та 15 червня цього року. Тут вони розглядатимуться спеціальною комісією, яка зважатиме на відмінну успішність студента, його активну громадську позицію, спортивні досягнення, соціальну незахищеність, участь кандидата у науковій роботі ВНЗУ тощо.

А вже у другому етапі конкурсу визначать десятку переможців – володарів стипендії міського голови. Щомісячну оплату проводитиме відділ у справах сімї та молоді за рахунок бюджетних асигнувань. Таке рішення винесли на сесії міської ради від 26 січня цього року.

Мета цього конкурсу благородна й далекоглядна: підвищити престиж освіти й науки та заохотити молодь до здобуття вищої освіти. Результати ж конкурсу покажуть, наскільки ціль виправдала засоби.

Ольга ЛИХВА,
Рівне.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору