Рівне:

Створення та просування сайтів

Керівники Млинівського відділу освіти два роки користувалися комп'ютерною технікою

Останні новини 27-бер, 2009, 10:559 prov 1 432
Взяли, так би мовити, в тимчасове користування – терміном на два роки - комп’ютерну техніку, яка призначалася для загальноосвітніх шкіл Млинівського району, керівники тамтешнього відділу освіти. Використовувалися у відділі освіти й меблі, придбані у грудні 2008 року меблі групою з централізованого обслуговування шкіл району. «Оренді» завадили ревізори КРУ в Рівненській області, які виявили порушення і змусили в ході планової ревізії виправити їх.
Загалом, у відділі освіти Млинівської райдержадміністрації контролери–ревізори встановили на 900 тисяч гривень фінансових порушень. Зокрема, зафіксовували факти завищення потреби в бюджетних коштах на підвищення заробітної плати, надлишкової виплати надбавки одному із директорів шкіл, придбання бензину не у відповідності із встановленою законодавством тендерною процедурою. В бухгалтерському обліку районної освіти не проводилася переоцінка окремих об’єктів необоротних активів, індексація суми зносу тощо.
За матеріалами ревізії складено три протоколи про адміністративне правопорушення. Як повідомив начальник відділу контролю в сфері освіти КРУ в Рівненській області Олександр Галагуз, в ході ревізії майже всю суму завданих фінансових збитків було відшкодовано, а порушення усунуто, — повідомила прес-служба КРУ в Рівненській області
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору