Завершили на мінорній ноті

Спорт 08-чер, 2006, 10:539 prov 869
Чемпіонат України з баскетболу серед команд суперліги сезону 2005-2006 рівненський “Пульсар” завершував домашніми іграми зі столичним “Будівельником” та МБК “Одеса”. На жаль, нинішній сезон наша команда не може віднести до позитиву — незважаючи на всі намагання, “Пульсар” не зміг пробитися у вісімку кращих і взяти участь у плей-офф. Як наслідок — матчі за 9-14 місця. Після виїзних перемог вболівальники розраховували на приємний результат у заключних домашніх матчах. Не судилося.
“Пульсар” — “Будівельник” — 64:69 (24:15, 13:21, 14:16, 13:17).
31 травня. СК ДЮСШ-4. 300 глядачів.
Судді: С. Защук, В. Сліпуха, Б. Стеценко.
Рівне: Рихлюк (25 хвилин — 6 очок), Ковалевський (35-5), Кіба (4-0), Дубнюк (34-20-14 підборів), Скиданов (16-4), Шемосюк (34-9), Артимович (30-14), Река (17-4), Баяндін (14-2).
Київ: Неруш (6-2), Ворник (6-0), Дятловський (25-11), Горбенко (25-3), Стефанішин (20-5), Балашов (15-10), Орленко (29-8), Кравець (21-10), Цьопич (19-2), Малиш (30-18).
Господарі впевнено розпочали матч. Впродовж першої чверті підопічні Сергія Шемосюка довели свою перевагу до дев’яти очок. Проте виграш стартової десятихвилинки залишився одиничним. Гості спромоглися переломити хід поєдинку. Вигравши у трьох чвертях, кияни здобули загальну перемогу. Впродовж гри 12 разів змінювався лідер. Одинадцять разів рахунок був рівний. За сухою статистикою криється безкомпромісна боротьба на майданчику. Жодна з команд не бажала бути переможеною. На жаль, фортуна посміхнулася гостям.
“Пульсар” — МБК “Одеса” — 68:71 (14:23, 10:26, 20:13, 24:9).
2 червня. СК ДЮСШ-4. 350 глядачів.
Судді: І. Калугін, В. Ісаченко, А. Бабик.
Рівне: Рихлюк (16-1), Ковалевський (32-16), Дубнюк (36-18-12 підборів),Скиданов (22-4), Шемосюк (18-6), Артимович (31-2), Река (25-16), Баяндін (20-5).
Одеса: Ткач (33-16), Мякінін (11-5), Євсеєвичев (13-8), Другачонок (31-5), Шевченко (17-5), Борисенко (16-2), Шлєєв (22-4), Анненков (35-13), Каребін (22-13).
За іншим сценарієм проходила п’ятнична гра. До перерви господарями майданчика були столичні баскетболісти. “Будівельник” впевнено розпочав гру і після першої половини зустрічі вигравав 49:24. Впродовж зустрічі рівняни дозволили суперникам відірватися в рахунку на 27 очок. Приклавши неймовірних зусиль, підопічні Сергія Шемосюка зуміли скоротити відставання до одного очка (66:67). Проте на більше не вистачило сил і часу.
Незважаючи на поразку, “Пульсар” уникнув участі завершити сезон на останньому місці у суперлізі — наша команда за кращою різницею закинутих та пропущених м’ячів випередила харків’ян.
Результати решти ігор: “Львівська політехніка” — МБК “Одеса” — 86:66, СК “Маріуполь” — “Політехнік” — 102:90, “Львівська політехніка” — “Будівельник” — 87:79.