“Кароліна” — володар Кубка Стенлі

Спорт 22-чер, 2006, 15:589 prov 908
Команда Національної хокейної ліги “Кароліна Харікейнз” вперше у своїй історії стала переможницею Кубка Стенлі. У вирішальному сьомому поєдинку “Кароліна” на своєму майданчику обіграла “Едмонтон Ойлерз” — 3:1. Шайби закинули: 1:0 ( А.Уорд), 2:0 (Ф.Каберле), 2:1 — (Пізані), 3:1 — (Д.Уїльямс) — у порожні ворота. Рахунок у серії — 4:3.
Вирішальний матч проходив в RBC Center в Ролі, на майданчику “Кароліни”. Господарі льоду в перших двох періодах мали помітну перевагу, що і відбилося на табло.
Впродовж всієї завершальної третини матчу “нафтовики” атакували, але дуже надійно зіграв голкіпер “ураганів” Кем Уорд, який відбив усі небезпечні кидки. За хвилину до фінальної сирени, коли “Едмонтон” зняв воротаря Юссі Маркканена і замінив на шостого польового гравця, господарям льоду вдалося перехопити шайбу, і Джастін Уїльямс встановив остаточний рахунок, уразивши порожні ворота.
Найціннішим гравцем плей-офф став воротар “Кароліни” Кем Уорд, який отримав приз Conn Smythe Trophy.