Наздоганяючи лідера

Спорт 13-вер, 2007, 19:229 prov 1 236
Перший тайм пройшов у впертій боротьбі. Команди більше думали про захист власних воріт. Проте по одному небезпечному моменту суперники все-таки створили. На восьмій хвилині лише майстерність Олексія Дем’янця та поперечина вберегли він небезпеки господарів. Через вісімнадцять хвилин уже воротар сарненчан рятує команду він голу після удару Олександра Довгальця-молодшого. Більше до перерви гольових моментів команди не створили. Найцікавіше відбулося у другому таймі. Вже на сьомій хвилині захисник господарів Володимир Тарасюк змушений був порушити правила проти суперника. За фол ”останньої надії” він отримав червону картку і ”Волинь-Цемент” залишився в меншості. Маючи на одного гравця більше, підопічні Миколи Клеваки кинулися втілювати перевагу у гол. Проте на завершальній стадії атаки і втратили нагоду змінити рахунок на свою користь. Здолбунівчани ж своїм шансом скористалися сповна. Після розіграшу штрафного удару Олександр Довгалець-старший навісив у штрафний майданчик ”Маяка”. Захисники гостей ”загубили” Андрія Кащеєва і він сповна цим скористався — 1:0. Чим менше часу залишалося зіграти тим більше атаки гостей були, схожими на навалу. Небезпечні моменти виникали один за одним, але забити все не вдавалося. Найнапруженішими стали останні хвилини, коли у штрафну господарів приходив навіть воротар сарненчан. Забити він не зміг, а здолбунівчани скористалися його відсутністю у воротах. На третій компенсованій хвилині вони провели швидку контратаку і Богдан Савчук спрямував м’яч у порожні ворота. Фінальний свисток зафіксував перемогу господарів — 2:0. Ще один претендент на медалі — костопільський ”Штурм-МЕГУ” у Володимирці здобув важку перемогу. Програючи 1:0 (на 15 хвилині відзначився Дмитро Дацький), у другому таймі змогли забити два голи (Олег Коршунов на 71 та Юрій Козлюк на 88) і здобули три очки. Окрім студентів лише рівненський ”Хімік” святкував виїзну перемогу. У Кузнецовську азотівці каменя на камені не залишили від ”Варіанта” — 4:1. У гостей відзначився Олександр Левасюк (16 та 23 хвилини) Вадим Цимбалюк (61) та Вадим Жак (88), а у господарів гол престижу забив Василь Кузьміч (86). Результати матчів: “Буран-Славія” (Велика Омеляна) — “Случ” (Березне) — 2:0 (юнаки 1:1), “Сокіл” (Радивилів) — “Водник” (Рівне) — 2:0 (+:-), “Енергія” (Володимирець) — “Штурм-МЕГУ” (Рівне) — 1:2 (0:6), “Варіант” (Кузнецовськ) — “Хімік” (Рівне) — 1:4 (0:0), ”Волинь-Цемент” — ”Маяк” — 2:0 (1:5). Оржівський ”ОДЕК” через участь у Кубку України серед аматорів свій поєдинок із кузнецовським ”Ізотопом-РАЕС” пропускав. Чотирнадцятий тур став нещасливим для лідерів чемпіонату. Лише ”Маяк” зумів перемогти, решта претендентів на медалі зіграли внічию. ”Штурм-МЕГУ” вдома не зумів ”розпечатати” ворота радивилівського ”Сокола”. Зате команди відзначилися двома вилученнями — на 64 хвилині футбольне поле залишив гравець гостей Станіслав Шульга, а на 88 вирівняв кількісний склад Михайло Тивончук. На останніх хвилинах вратив перемогу оржівський ”ОДЕК”. Виграючи 1:0 (гол на 67 хвилині забив Володимир Гаврилюк), гості за дві хвилини до завершення матчу пропустили м’яч. Чудо-гол „аля Матузалем” забив Олександр Левасюк: в падінні п’яткою. Тричі в ролі наздоганяючих був ”Волинь-Цемент” у Рівному проти ”Водника”. На більше не вистачило ні сил, ні часу — 3:3 (Віктор Оніщук 2, 10, Андрій Іванюк 51 — Олександр Довгалець-старший 7, Ігор Гринчишин 19, Андрій Кащеєв 53). Результати ігор:”Случ” — ”Енергія” — 3:3 (0:3), ”Штурм-МЕГУ” — ”Сокіл” — 0:0 (7:0), ”Водник” — ”Волинь-Цемент” — 3:3 (-:+), ”Маяк” — ”Варіант” — 2:0 (3:0), ”Хімік” — ”ОДЕК” — 1:1 (0:1), ”Ізотоп-РАЕС” (Кузнецовськ) — ”Буран-Славія” — 6:2 (5:1). Лідирує у чемпіонаті ”ОДЕК” — 33 очки та гра в запасі. На одне менше у ”Волинь-Цементу”. На третьому місці ”Маяк” — 29 очок і 28 пунктів в активі ”Штурм-МЕГУ”. У рейтингу бомбардирів свій доробок збільшив Олександр Довгалець-старший (”Волинь-Цемент”) — 19 голів. Дубль Віктора Оніщука (”Водник”) дозволив наблизитися до лідера — вісім м’ячів. Наступний тур відбудеться у неділю. Тут відразу два матчі будуть центральними: ”Волинь-Цемент” — ”Штурм-МЕГУ” та ”ОДЕК” — ”Маяк”.