Рівне:

Створення та просування сайтів

Напружений календар

Спорт 17-лют, 2005, 18:179 prov 1 269
Судді: С. Защук (Київ), В.Волков (Львів), Б. Стеценко (Київ)

БК-93 “Пульсар”: І.Шемосюк – 8 очок, Скиданов – 15, Ковалевський – 8, Дубнюк – 13, Колот – 0, Кузмінець – 0, Артимович – 15, Лебедь – 0.

“Дніпро”: Зозуля – 5, Чередніченко – 8, Марков – 10, Козлов – 2, Алексєєнко – 7, Козоріз – 15, Шакула – 3, Гарбуз – 0, Синицький – 7.

Велику частину першого періоду команди йшли на рівних — перевага тієї або іншої команди обчислювалася двома-трьома очками, причому лідерство змінювалося блискавично. Дуже вдало увійшов у гру Андрій Артимович, який за неповні п’ять хвилин приніс в скарбничку команди вісім очок. Закінчується першою десятихвилинка за рахунку 18:15 і рівняни, перехопивши м’яч в атаці суперників, мали шанс збільшити перевагу, але Ілля Шемосюк, який втік у відрив, разом з сиреною не зміг уразити кільце.

Після відпочинку характер гри не змінився — суперники більше уваги приділяли захисту, в чому досягли успіху. І хоча після триочкового кидка Олександра Чередніченко гості збільшили свій відрив до максимального в грі – 34:27, але розвинути успіх не змогли.

Далі пішло веселішим – гравці “пристрелялися” до кілець. За чотири хвилини до фінального свистка після штрафного кидка Скиданова господарі мали вже двохочкову перевагу — 54:52.

Все вирішилося в останні миті зустрічі. За рахунку 58:56 промазав кидок Шемосюк, але атака гостей перервалася порушенням правил проти Алексєєнка. Перший кидок — мимо, другий — точно. На табло — 24 секунди. Ровенчане вводять м’яч, але дніпропетровці починають фолити. За 19 секунд до кінця періоду штрафні виконує Скиданов і також “маже” перший кидок. На завершальну атаку у гостей залишалося, за баскетбольними мірками, сила-силенна часу, але вони не скористалися шансом хоч би перевести гру в овер-тайм. Зав’язнувши в щільному захисті рівнян, гості втратили м’яч під кільцем суперника і тут же прозвучала фінальна сирена.

Андрій Шаптала, головний тренер “Дніпра”:

— Ми програли ключову гру сусіду у турнірній таблиці. Очевидно, наш суперник більше хотів перемогти, ніж мої підопічні. На жаль, ми не змогли нейтралізувати Андрія Артимовича — і Данило Козлов, і Костянтин Шакула, і Віктор Гарбуз, які повинні були “тримати” молодого “пульсарівця”, поступилися йому. До того ж ми багато помилялися — не забили 10 штрафних кидка (це стає вже нашою хронічною хворобою), зробили більше, ніж суперник, втрат (17 проти дванадцяти). А в завершальний відрізок часу мої підопічні не виконали установку на завершуючу атаку. Але життя, як кажуть, продовжується. Наше завдання — грати на перемогу в кожному поєдинку. Порадував своєю грою Олександр Чередніченко. Думаю його, як і Артимовича, пора вже залучати в молодіжну збірну.

Сергій Шемосюк, головний тренер “Пульсара”:

— Гра була цікавою — для глядачів, але не для тренерів. Ми дуже хотіли виграти і, найвірогідніше, вирішальним чинником в протистоянні виявився морально-вольовий настрій наших гравців. Не можна когось відзначити — сьогодні на майданчику була команда, яка хотіла перемогти.

“Пульсар” — “Азовмаш” (Маріуполь) — 72:101 (23:25, 11:23, 27:21, 11:32)

15 лютого. Рівне. СК “ДЮСШ-4”. 1200 глядачів.

Судді: В. Драбіковський, С. Защук (обидва — Київ), О. Закревський (Хмельницький).

“Пульсар”: Ковалевський — 7 очок, Дубнюк -19-9 підборів, Скиданов – 6, Шемосюк – 10, Колот – 5, Кузьмінець – 3, Артимович – 15,Шелуха – 2, Кавалерідзе – 0, Коваль – 5.

“Азовмаш”: Гуртовий – 33), Яйло – 2, Везерс – 2, Лонг – 11, Любін – 9, Євстратенко – 2, Ботічев – 5, Скудельник – 6, Москаленко – 0, Підтикан – 4, Казлаускас – 7, Валтерс – 6.

У цій грі було важко розраховувати на позитивний результат із чемпіоном країни. Проте і здаватися на милість “Азовмашу” рівненський “Пульсар” не збирався. За відсутності Костка, Захожого та Кіби багато часу на майданчику проводили холоді баскетболісти і намагалися на рівних боротися з іменитими суперниками. І місцями їм це вдавалося. У третій чверті господарі провели чудовий відрізок і змогли виграти десяти хвилинку — 27:21. На жаль, цього для перемоги не вистачило. Більш досвідчені суперники довели свою перевагу і перемогли 101:72.

Сергій Шемосюк, головний тренер “Пульсара”:

— Ми старалися добре грати. Задоволений грою молоді хлопців. Коли баскетболісти малюнок гри витримували, особливо у третій чверті, відразу відчулося на майданчику. Деякими епізодами гри я задоволений, а в цілому — можна було зіграти краще.

Рімас Гіркіс, головний тренер “Азовмаша”:

— Хочу сказати великі комплементи господарям — вони грають з серцем. Здавалось би і чемпіон України приїхав, але у нас сильна команда, та й самі господарі навіть не думали здаватися. Тільки ми розслаблялися господарі миттєво скорочували рахунок.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору