Ветерани не допомогли

Спорт 04-гру, 2009, 13:089 prov 691
У суботу відбувся черговий тур у першості України з футзалу у групі А. МФК „Рівне-ДЮСШ-4” вдома приймав „Київський Метрополітен”. На жаль, вдало виступити і зробити подарунок до 50-річчя віце-президентові клубу Віталію Засморжуку господарі не змогли. Столичний клуб здобув переконливу перемогу 6:2 (2:1), що стало неприємним сюрпризом для всіх.

Господарі досить активно розпочали гру і першими відзначилися. На другій хвилині поєдинку Павло Дармовіс вивів МФК „Рівне” вперед — капітан замкнув прострільну передачу Тараса Прислупського. Пропущений гол не збив з пантелику киян. Через хвилину вони відігралися, а на четвертій вже вели у рахунку. Підопічні Юрія Баховського посилили тиск на ворота „Метрополітена”, примушуючи суперника порушувати правила. В середині першого тайму кияни набрали їх п’ять. Кожен наступний карається десятиметровим. І заробили їх метрополітенівці аж два під завершення першої половини. На жаль, скористатися можливістю забити господарі не змогли. Двічі до м’яча підходив Тарас Прислупський, і двічі програвав дуель воротареві „Київського метрополітену”.
Після перерви господарі продовжували атакувати. Проте на завершальній стадії бракувало влучного удару. М’яч летів куди завгодно, тільки не у ворота. Натомість кияни змогли по максимально використати свої можливості. Забивши чотири голи, вони гарантували перемогу. Все, на що спромоглися господарі — поставити гольову крапку у грі. З фінальною сиреною Володимир Кручок встановив остаточний рахунок — 2:6.
Юрій Баховський, головний тренер МФК „Рівне”:
— Ми приймали дуже сильного, досвідченого суперника. Ми ж створюємо нову команду, і на майданчик виходили хлопці 1992-1993 років народження. Як на мене, сьогодні ви побачили видовищну та цікаву гру. На жаль, ми поступилися. Головний недолік — реалізація гольових моментів. У мене є претензії до досвідчених гравців, ветеранів команди. Вони не змогли мобілізуватися, по ігровому „завестися”. До молодих у мене претензій немає. На жаль, нас вибив із колії карантин — команда п’ять тижнів була без ігрової практики. Будемо працювати.
Михайло Кондратюк, президент МФК „Рівне”:
— Ми тільки формуємо команду. Працюємо над майбутнім клубу. А воно одне — повернутися у вищу лігу і закріпитися у ній. Не хочеться робити команду на один рік. Не для цього я погоджувався прийняти посаду президента клуба.
Результати решти ігор четвертого туру: „Київ-Уніспорт” — „Львівхолод” — 4:2, „Планета-НУХТ” — „Динамо” (Львів) — 4:6, „АК Лемберг” — „Каменяр-ТВД-2” — 4:3, „Меркурій” (Чернівці) — „Шанс-Авто” (Ковель) — 5:4.
Наступний матч першості МФК „Рівне-ДЮСШ-4” проведе 5 грудня у Львові проти місцевого „Динамо”.