Гольовий феєрверк у Рівному

Спорт 11-бер, 2010, 12:439 prov 1 094
Нервовим виявився домашній поєдинок МФК “Рівне” у першості України з футзалу у першій лізі. Приймаючи “Львівхолод”, господарі перемогли — 10:6 (7:4), проте нервових клітин у вболівальників та тренерів було знижено достатньо.
На початку зустрічі команди обмінялися головими випадами (1:1). Господарям не сподобався такий розвиток подій. Почавши грати активніше, вони змусили гостей помилятися і заробляти фоли. На восьмій хвилині львів’яни мали вже шостий фол. Цей та наступні — пробиваються. Тричі Тарас Прислупський був влучним після виконання десятиметрових. З рахунком 6:1 господарі розслабилися і дозволили скоротити його до 6:4.
Другий тайм вийшов менш результативний та не менш цікавий. Львів’яни намагалися врятувати матч. Невідомо, з яким рахунком він завершився б, якби гості змогли реалізувати кілька небезпечних моментів. Щоправда, і господарі втратили кілька можливостей. Фінальну крапку поставив Роман Волох, забивши гол у порожні ворота — 10:6.
Голи забивали: 1:0 Вадим Басюк (2 хвилина), 1:1 Володимир Когут (3), 2:1 Роман Волох (7), 3:1 Тарас Прислупський (8), 4:1 Тарас Прислупський (9), 5:1 Едуард Петрик (10), 6:1 Едуард Петрик (11), 6:2 В’ячеслав Грабовенський (12, пенальті), 6:3 В’ячеслав Грабовенський (16), 6:4 Назарій Сергієнко (16), 7:4 Тарас Прислупський (18), 8:4 Дмитро Ситник (24), 8:5 Володимир Дмитрів (26), 9:5 Едуард Петрик (27), 9:6 Володимир Дмитрів (37), 10:6 Роман Волох (40). Вилучення — Вадим Жак.
Юрій Баховський, головний тренер МФК “Рівне”:
— Поєдинок виявився нервовим. Ми повинні були виграти, суперник дозволяв, проте, як буває в таких ситуаціях, розслабилися і відразу ж були покарані. То десятиметровий штрафний у наші ворота, то рикошет — і вже різниця зменшилася до двох мячів. Але гравці зібралися і довели справу до кінця. Дуже порадувало те, що ми сьогодні забили всі три десятиметрові штрафні удари, напевно, це і дозволило нам виграти. Дуже прикро, що підвів команду Вадим Жак, який отримав червону картку...
Результати решти ігор: “Динамо” — “Меркурій” — 1:1, “Київський метрополітен” — “Шанс-Авто” — 15:8, “Каменяр-ТВД-2” — “Київ-Уніспорт” — +:-, “АК Лемберг” — “Планета-НУХТ” — 5:6.
У турнірній таблиці лідирує львівське “Динамо” — 44 очки, на сім менше у МФК “Рівне” і 34 пункти у “Київського метрополітену”. Наступний матч рівняни проведуть у 13 березня у Чернівцях із місцевим “Меркурієм”.