Рівне:

Створення та просування сайтів

Крадіїв з Тернопільщини затримали на Рівненщині

Рівненська область 19-жов, 2010, 09:289 Lobanovskiy 1 203
За статистикою, крадіжки складають третину усіх злочинів. Особливої шкоди завдають квартирні, адже через візит злодія люди позбавляються своїх статків, які складали роками. Нерідко квартирні крадіжки вчиняють злодії-гастролери з інших регіонів, що ускладнює їхній розшук. Однак правоохоронні органи Рівненщини викрили таких в нашому краї, сьогодні вони - на лаві підсудних.
Так, прокуратурою Рівненської області затверджено обвинувальний висновок у кримінальній справі, порушеній у червні цього року слідчим відділом Рівненського МВ УМВС України в області щодо двох осіб, які, змовившись між собою, вчинили упродовж 2008-2010 років ряд крадіжок, поєднаних з проникненням до житла та вчинених в особливо великих розмірах (ознаки злочинів, передбачених ч.ч..3,5 ст.185 Кримінального кодексу України).
Встановлено, що двоє мешканців Тернопільщини, обоє непрацюючі, підшуковували на території Дубенського, Млинівського, Радивилівського районів приватні будинки, проникали у них шляхом зламування вікон та замикаючих пристроїв вхідних дверей, викрадали чуже майно (гроші, ювелірні вироби, золото), і в подальшому його реалізовували. Отримані злочинним шляхом кошти розподіляли між собою.
Всього, діями злочинців завдано збитків потерпілим на загальну суму близько півмільйона гривень.
На даний час кримінальну справу скеровано до суду для розгляду по суті. Обом підсудним обрано міру запобіжного заходу - тримання під вартою. З метою відшкодування завданих збитків на їх майно накладено арешт.
Згідно закону відповідальність за вчинення вказаних злочинів передбачена у виді позбавлення волі від 7 до 12 років з конфіскацією майна.


Прес-служба прокуратури області
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору