Рівне:

Створення та просування сайтів

Квітневі поради городникам

Порадниця 07-кві, 2011, 15:269 Lobanovskiy 1 460
Для того, щоб визначити, коли можна приступати до перекопування ґрунту, візьміть в руку пригорщу землі, стисніть, а потім відпустіть пальці. Якщо ґрунт не розпадається на великі куски, приступати до земляних робіт ще рано. Якщо ж земля розсипається на порох – ви трохи запізнились.

Догляд за
фруктовим садом
В саду і на грядках зберіть минулорічне листя і положіть в компосну яму. Перекопайте ґрунт навколо дерев і кущів. Звільніть дерева і кущі від накриття. Перевірте чи немає на них обморожених гілок. Іноді важко відрізнити обморожену частину гілки від здорової. Тому обрізаючи пошкоджену гілку слід залишити нижню частину на якій може розвинутись спляча брунька. Обморожені і пошкоджені кущі і дерева потребують підживлення і поливу в суху погоду. Якщо ви не провели формуючої обрізки молодих дерев в березні, зробіть це в квітні. Побіліть стовбури дерев і підживіть дерева органічними і мінеральними добривами.
Догляд за
ягідниками
Проведіть омолоджуючу обрізку кущів. Суницю і полуницю очистіть від минулорічного листя і розпушіть ґрунт навколо кущів. В місцях, де оголилося коріння, підсипте землю.
Поради для
овочівників
В квітні висівають під плівку насіння ранніх овочевих культур для зелені, а також висівають насіння пізньої білокачанної капусти на розсаду для відкритого ґрунту. В другій половині місяця у відкритий ґрунт висівають коренеплоди (крім буряка), редиску, горох, цибулю; садять картоплю.
Догляд за газоном
Якщо на газоні появився мох, проведіть обробку гербіцидами вибіркової дії. Не забудьте через декілька тижнів зібрати граблями сухий мох. Поява на газоні моху часто спричинена ущільненням ґрунту. Тому проколіть газон аератором. В квітні приступайте до стрижки газону. При першій стрижці зніміть лише кінчики трави. Низька стрижка на цьому етапі може привести до пожовтіння газону.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору