Рівне:

Створення та просування сайтів

У Рівному підтвердили крах фінансової піраміди «МММ-2011»

Головна 11-чер, 2012, 14:579 Lobanovskiy 1 937
Як заявив у телефонній розмові представник фінансової піраміди «МММ-2011» в місті Рівному Віталій Осінський, проект офіційно припинив своє існування, виплати не здійснюються, а віднині – він вже не представник «МММ».
«Усі подробиці шукайте на сайті проекту «МММ-2011», мені не дзвоніть, бо я вже не маю до структури «МММ» ніякого відношення. Відповідь на те, чому не виплачуються кошти мені не задавайте, бо юридично я нічого нікому не обіцяв. Усі претензії – до організаторів соціальної мережі, у якій люди один одному позичали гроші», – заявив колишній керівник Рівненського представництва «МММ-2011».
Зайшовши на головну сторінку сайту фінансової піраміди в розділ «новини», ми не побачили ніяких пояснень відносно припинення виплат в системі та закриття офісу «МММ» як у Рівному (по вул. Котляревського), так і по всій Україні.
Натомість, на сайті фігурувала інформація про арешт Сергія Мавроді: «Суд на 5 діб заарештував Сергія Мавроді. На даний момент вводиться стан «спокою», який передбачений пунктом правил №22» (в случае возникновения крупномасштабной паники может быть введён режим СПОКОЙСТВИЕ. Выплаты на период действия режима приостанавливаются).
Нагадаємо, за повідомленнями ТСН, з 28 травня у всіх філіях фінансової піраміди «МММ-2011 припинені виплати вкладів». Всі готівкові гроші, що знаходяться в офісах представництв «МММ-2011» в терміновому порядку були вивезені в невідомому напрямку.
У всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді, повністю припинені виплати вкладів. Як повідомляють десятники і сотники даної піраміди, надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і внесків учасників даної піраміди.

Про це повідомляє Олександр Джигирей з прес-служби РОО УНП.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору