Рівне:

Створення та просування сайтів

Вічне питання: "бути чи не бути" - Україна - НАТО

Головна / Війна з московитами / Україна і світ / Актуально 01-бер, 2023, 11:199 swet 1 005
«Україна стане членом НАТО, але це довгострокова перспектива…»
– таку чергову невиразну та неоднозначну заяву зробив нещодавно генсек НАТО Столтенберг.
– Союзники по НАТО погодилися, що після війни Україна стане членом нашого Альянсу. Водночас, це довгострокова перспектива. Основна проблема полягає в тому, щоб Україна переважала як суверенна, незалежна держава і тому нам потрібно підтримувати її, – сказав він.
Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що війна Росії проти України стає “битвою за логістику”, тому союзники повинні нарощувати виробництво боєприпасів.
За час війни в Україні такі заяви час від часу суперечливі, невиразні, допомога, є вичікувальною і повзучою, поки світові лідери дивляться на це звисока і вагаючись – в Україні відбуваються безповоротні процеси – гинуть як військові, так і цивільні люди, руйнується інфраструктура.
Дорога України до ЄС та НАТО вже ввійшла в історію, як кривава дорога. Усі маніпуляції з даного приводу почав і породив експрезидент України Кучма, який метлявся між путіном та світом, виводив за носа, як Сусанін, а віз і досі там. Така десятилітня політика президента-тормоза і привела до усіх революцій та врешті до війни. Також зволікання, загравання та лояльність до кривавого диктатора є наприпустимою і слабою стороною або вигодою з боку світових лідерів та організацій, що, власне, і розв'язує руки кремлівському недоумку.
Останнім часом заговорили про зміну генсека Альянсу.
За словами, високопоставленого дипломата НАТО, є загальне відчуття, що “настав час подихати свіжим повітрям”. В кандидатах є європейські високопосадовці, які найактивніше проявили себе в питаннях підтримки України. Серед них прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, прем'єр-міністр Естонії Кайя Каллас і міністр оборони Великої Британії Бен Воллес.

Багато хто погоджується з тим, що самим щирим кандидатом на цю посаду буде колишній прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон, який на днях заявив, що претендує на посаду генерального секретаря НАТО. Про це він сказав в етері національного телемарафону. Джонсон, принаймні, робить те, що каже - не лавірує і не лукавить, як де-хто.

"Коли я очолю НАТО? Чудова думка. Знаєте, якраз дуже вдала. Хочу наголосити, шановні друзі, що такий задум є, і хай ніхто не забуває, що такий кандидат у запасі є. Цього разу, я думаю, мені поталанить", – сказав Джонсон.

Експрем'єр Британії зазначив, що не погоджується з пропозицією колишнього прем’єр-міністра Італії Маріо Драгі призначити наступним генсеком НАТО представника ЄС.

"Думаю, що є інші кандидати за межами Євросоюзу. Не конче то має бути ЄС. Я себе, звісно, розглядаю як кандидата. Це добра і важлива посада. Треба сказати, що ми маємо Альянс міцний і жвавий як ніколи. До нас приєднуються Швеція і Фінляндія. І ми бачимо, що українське членство – це перспектива. Путін розвінчав усі аргументи проти вступу України в НАТО", – сказав він.

Чинний генсек НАТО Єнс Столтенберг перебуває на посаді з 1 жовтня 2014 року і час його повноважень збіг ще торік, але через вторгнення РФ в Україну він залишився на посаді до 30 вересня 2023 року.

Незважаючи на те, що деякі делегації воліють бачити найближчим часом нове обличчя, "Столтенберга, як і раніше, сприймають як рідкісного високопоставленого чиновника, який може зберігати холоднокровність – і дотримуватися сценарію – навіть у найсерйозніших кризах".

Хоча ця "холоднокровність" від 2014 року привела до гарячої фази війни в Україні.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору