Спорт 15-лют, 2007, 22:259 prov 1 227
БК-93 “Пульсар” — “Дніпро” — 64:92 (11:25, 22:19, 21:19, 10:29).

7 лютого. Дніпропетровськ. 500 глядачів.

Судді: С. Защук, В. Боженар, В. Сліпуха.

Рівне: Козлов (33 хвилини — 10 очок), Ковалевський (29-7), Дубнюк (28-8), Шемосюк (17-2), Алексейчик (27-6), Скиданов (23-10), Сокур (26-15), Шелуха (18-6).

Дніпропетровськ: Іванов (18-10), Агапов (21-3), Завацкас (13-8), Панченко (19-6), Матюкевич (20-15), Зозуля (3-4), Козоріз (18-5), Кобзістий (22-16), Марков (22-6), Шевченко (19-3), Корнієнко (25-16).

БК “Дніпро” — БК-93 “Пульсар” — 94:91 (23:9, 22:20, 24:32, 25:30).

8 лютого. Дніпропетровськ. 300 глядачів.

Дніпропетровськ: Зозуля (8-2), Марков (15-7), Іванов (32-32), Агапов (24-5), Лідека (20-9), Козоріз (10-0), Кобзістий (11-0), Панченко (23-13), Матюкевич (20-16), Шевченко (12-2), Корнієнко (25-8).

Рівне: Козлов (34-9), Ковалевський (27-11), Дубнюк (25-10), Шемосюк (30-18), Алексейчик (23-11), Скиданов (20-6), Сокур (27-23), Шелуха (16-3).

Незважаючи на статус майже тренувальних матчів, наша команда намагалася показати хороший баскетбол. І це їм вдалося в обох іграх. Попри велику різницю в рахунку, у першому поєдинку рівняни виглядали досить пристойно. На жаль, на результат вплинула остання десятихвилинка. Номінальні господарі повністю провалили заключну чверть, яка дозволила дніпропетровцям перемогти з великим рахунком — 92:64.

Зовсім інший був повторний поєдинок. У стартовій чверті баскетболісти ”Дніпра” завдали відчутний удар по рівнянах — 23:9. У другій господарі збільшили відрив ще на два очки. Проте після перерви баскетболісти БК-93 ”Пульсар” оговталися і почали диктувати свої умови на майданчику. Різниця зменшувалася і наприкінці зустрічі рахунок став нічийним — 86:86. Дожати суперника гостям не вдалося. Кінцівку матчу вдаліше провели дніпропетровці і святкували нелегку перемогу 94:91. За сумою двох ігор далі у Кубку України йде наш суперник.

Сергій Шемосюк, головний тренер БК-93 ”Пульсар”:

— На жаль, не змогли повезти до Дніпропетровська всіх гравців. Напередодні ігор зазнали незначних травм Дмитро Дятловський (пошкодив спину) та Олександр Захожий (забій бедра). Проте в обох поєдинках зіграв Стас Алексейчик. Новачок команди справив приємне враження. Хочеться бачити від нього таку ж гру в іграх чемпіонату, і надіюсь на його допомогу. Не можу не виділити гру Станіслава Сокура, який добре відіграв в обох матчах. Якщо хлопці зіграють так, як вони вміють, сподіваюсь, покажемо гарний баскетбол у наступних поєдинках.

Щодо самих матчів, то ми із дніпрянами мали рівний баланс — кожна з команд виграла по чотири чверті. Шкода, але господарі мали більшу перевагу у своїх десятихвилинках. У першій зустрічі ми провалили останню чверть, що й відобразилося на загальному підсумку. Наступного дня на останніх хвилинах гри рахунок був нічийним. Якби реалізували дві заключні атаки, то все могло б скластися інакше. А так спочатку В’ячеслав Ковалевський не влучив, а потім — Ілля Шемосюк. Зараз готуємося до наступних поєдинків чемпіонату України. Надіємося, вони будуть для нас більш вдалими.

Результати решти ігор: “Київський Будівельник” — “Кривбасбаскет-Люкс” — 90:77 та 77:66 (у складі переможених у першому поєдинку вихованець рівненського баскетболу Віктор Герасимчук за 26 хвилин набрав 18 очок, а у повторному за стільки ж часу — лише вісім), БК “Політехнік” — “Черкаські мавпи” — 99:123 та 65:117, БК “Хімік” — БК “Київ-2” — 118:29 та 111:42, БК “Одеса” — “Сумихімпром” — 91:73 та 92:91, “Хімік-2” — БК “Київ” — 40:109 та 41:106, у парі “Львівська політехінка-ГАЛИЧИНА” — МБК “Миколаїв” ”корабели” відмовилися виступати.

Наступний поєдинок БК-93 ”Пульсар” проведе 17 лютого у Миколаєві проти місцевого муніципального баскетбольного клубу.