Рівне:

Створення та просування сайтів

АСТРОЛОГIЧНИЙ ПРОГНОЗ

Технології 06-мар, 2008, 19:249 prov 1 379
Гороскоп
АСТРОЛОГIЧНИЙ ПРОГНОЗ

на 10 — 16 березня

ОВЕН (21.03-20.04). Змiцнення взаємин i фiнансових справ буде залежати вiд вашої дiлової активностi, умiння вести дiалоги та йти на компромiси. Там, де це можливо, намагайтеся вирiшувати конфлiкти переговорами, а не вiдкритою боротьбою.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Тиждень змусить вас мобiлiзувати вольовi якостi, фiлософське розумiння життя i професiйнi здiбностi. Фiнансова пiдтримка з боку буде визначатися вашою працьовитiстю. Відповідайте своїм життєвим принципам i вiдстоюйте власний свiтогляд.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Усунення негативних факторiв, що впливають на працездатнiсть, допоможе вам не тiльки позбутися проблем зi здоров'ям, але i запобiгти їхній негативнiй дiї на ваш майбутнiй успiх. Будьте оригiнальнi i дипломатичнi.

РАК (22.06-23.07). Апатiя чи пiдвищена агресивнiсть в особистому життi навряд чи допоможуть знайти взаєморозумiння з партнером. Вiдкрите протистояння товаришiв по службi — поштовх до самовдосконалення i змiн вашої iдеологiї. Не пiдходьте зопалу до домашнiх справ.

ЛЕВ (24.07-23.08). Якщо ви не можете, як колись, насолодитися теплом i затишком вашого дому, то постарайтеся переглянути сiмейнi стосунки. Довiрливi вiдносини з друзями також стануть запорукою вашого успiху в бiзнесi i гарному настрою. Не давайте волю бурхливим емоцiям.

ДIВА (24.08 — 23.09). Не будуйте замки на пiску, а бiзнес — на обманi чи шахрайствi. Домашнi проблеми цiлком вирішувані, якщо творчо пiдiйти до справи. Взаємна любов, ентузiазм i увага до дiтей наповнять вас позитивом.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Фiнансова зацiкавленiсть не повинна стати перешкодою для натхнення i реалiзацiї вашої мрiї, але й iдеалiстичне ставлення до свiту не дасть поштовху на шляху до неї. Остерiгайтеся пiдступiв у фiнансовiй сферi. Мобiлiзуйте всю мiць iнтелекту.

СКОРПIОН (24.10-22.11). Впевненiсть i заповзятливiсть у рiшеннi особистих i фінансових проблем дозволить вам здiйснити великi плани. Постарайтеся вiдгородити себе вiд можливих ускладнень. Матерiальне зростання може розпочатися уже наприкiнцi тижня.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12). З'являється повна бойова готовнiсть для вiдсiчi явних i прихованих ворогiв. Використовуйте всi джерела iнформацiї для виявлення їх намiрiв i тримайте у таємниці свої фiнансові плани. Початок реалiзацiї вашої мрiї не за горами.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01). Життя зажадає вiд вас швидкого реагування на ситуацiю i прояви турботи i взаємодопомоги. Подбайте про здоров'я своїх друзiв, рiдних i дiтей. Смiливо боріться за правду й особистi iнтереси.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02). Якщо вас не цiнують на роботi, карає начальство, не визнає суспiльство, то друзi оцiнять належним чином, а ваша турбота про них обернеться додатковим доходом. Сійте добре i вiчне, i свiт вiдгукнеться.

РИБИ (20.02-20.03). Неприємні обставини можуть дати про себе знати. Спирайтеся на пiдтримку друзiв i заступникiв i рухайтеся в намiченому напрямку. Реалiзуйте свої плани в благодiйному напрямку.
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору