Рівне:

Створення та просування сайтів

Майже дві з половиною тисячі жінок зважилися на вбивство своєї ненародженої дитини в Рівненській області за дев’ять місяців цього року

Останні новини 25-лис, 2008, 09:519 prov 1 588
Майже дві з половиною тисячі жінок зважилися на вбивство своєї ненародженої дитини в Рівненській області за дев’ять місяців цього року. Принаймні про це говорять офіційні статистичні дані, які не враховують убивчу практику приватних гінекологічних кабінетів. Про захист дітей у лонах матерів розповідали активісти руху „За життя!” на Рівненщині 20 листопада, у Всесвітній день дитини.
Заборона абортів на законодавчому рівні – одне з найбільш актуальних завдань руху «За життя!», який уже два роки діє на Рівненщині. За цей час його прихильники зустрілися зі старшокласниками близько половини шкіл Рівного та майже всіх шкіл Здолбунівського району. При цьому розповсюдили більше тисячі брошур, наклейок, плакатів про внутрішньоутробний розвиток дитини та з правдою про аборт, провели кілька акцій, спрямованих на захист ненароджених дітей.
– Ми усвідомлюємо усю складність законодавчої заборони абортів, – зазначає співкоординатор руху «За життя!» на Рівненщині Антоніна Торбіч. – Тому в першу чергу розповідаємо молоді про те, що життя людини починається в момент зачаття, і вже з цього часу ніхто не має права на вбивство дитини.
Щоб достукатися до сердець старшокласників, активісти руху, окрім бесід, демонструють макети дітей на різних етапах внутрішньоутробного розвитку та показують фільм про розвиток дитини від самого зачаття.
– Доволі багато жінок сповідають цей гріх. На жаль, значно менше сповідають гріх аборту чоловіки, – розповідає зі слів колег-священиків диякон Свято-Софіївської парафії УПЦ КП Віталій Поровчук. – Це говорить про те, що чоловіки не до кінця усвідомлюють всю міру власної відповідальності за скоєне.
Однією з причин збайдужіння до дитини, яка розвивається в лоні матері, прихильники руху називають винайдення гормональної та вдосконалення механічної контрацепції. Це спричинило хвилю абортів у західному світі в другій половині минулого століття.
– Адже з цього часу почала формуватися абортивна свідомість, коли статевість у свідомості багатьох людей стала відділена від дітонародження, – пояснює диякон Віталій Поровчук. – Зачата дитина в такому разі сприймається як агресор, який заважає робити кар’єру, навчатися, жити для свого задоволення. Головна ж причина абортів – духовний занепад, відпадання від Бога.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору